close
تبلیغات در اینترنت
ممسنی
loading...

نورباران ویژه ممسنی و رستم

ممسنی

خبرنگار: حاج جواد خداپرست
زنگ انقلاب به مناسبت ورود حضرت امام خمینی (ره)  و شروع دهه مبارک فجر در شهرستان های ممسنی و رستم به طور جداگانه به صدا درآمد.
نواختن زنگ مدارس در شهرستان ممسنی با حضور حجه الاسلام رحمانی امام جمعه و سید جواد هاشمی فرماندار و دیگر مسئولان و دانش آموزان در دبیرستان شهید ایزدی اجرا گردید. امام جمعه ممسنی در رابطه با ورود تاریخی حضرت امام و دست آوردهای انقلاب اسلامی مطالبی را بیان نمودند.
زنگ انقلاب در شهرستان رستم هم با حضور حجه الاسلام خرسندی امام جمعه و چراغ سحر فرماندار و دیگر مسئولان در دبیرستان حجاب شهر مصیری نواخته شد. در این مراسم امام جمعه رستم در رابطه با وضعیت سیاسی قبل و بعد از انقلاب برای دانش آموزان سخنرانی کرد.
 

نورباران بازدید : 344 یکشنبه 27 بهمن 1392 زمان : 14:25 نظرات ()

مسئولین و مردم محترم شهرستان ممسنی؛ آیا این شهر و امکانات و شرایط موجود مناسب و در خور ما می‌باشد؟!
امکانات آموزشی، بهداشتی، پزشکی، فرهنگی، مذهبی، ورزشی، تفریحی، شهری و ... در این شهرستان در چه جایگاهی است؟ متأسفانه فقر فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، اقتصادی، آموزشی، بهداشتی، پزشکی، ورزشی و ... در این شهرستان آن‌قدر ملموس است که از حد خود هم گذشته‌است!
از کجا باید گفت؟! از وضعیت شهرمان، از اماکن آموزشی، تفریحی و ورزشی، امکانات، تجهیزات و مراکز پزشکی، کیفیت امکانات بیمارستان با وجود نخبگان پزشکی شهرستان، کمبود جراح و متخصص حاذق، از خیابان‌ها، کوچه‌ها، پارک‌ها، معابر و کانال‌های آب، نبود سینما و استخر، از مراکز آموزشی، مدرسه‌های دولتی و غیردولتی که گاهاً نهادهای ناظر بر آنها از وضعیت آنها یا بی‌خبرند و یا خود را به بی‌خبری زده‌اند. از بازار هزار نرخی که هر کسی ساز خودش را می‌زند! نمی‌دانم آنان که ناظر و مسئولند خودشان کجا خرید می‌کنند؟! انگار در این شهر ...
 

نورباران بازدید : 322 سه شنبه 24 دي 1392 زمان : 21:52 نظرات ()

بزرگ‌ترین اجتماع شیعیان جهان هر ساله در اربعین حسینی(ع) در کربلای معلی برگزار می‌شود.
به نقل از روابط عمومی هیئت فاطمیون 52 نفر از اعضای این هیئت مذهبی برای حضور در مراسم اربعین حسینی در تاریخ 25 آذرماه به کربلا اعزام شده بودند. این کاروان از 25 آذر امسال عازم کربلا شدند و شنبه 7 دی پایان این سفر معنوی بود محسن داوودی مدت زمان سفر کاروان مذکور را 12 روز اعلام کرد و یادآور شد: بخشی از سفر کاروان مذکور به صورت پیاده صورت گرفت و محبان امام حسین(ع) مسیر نجف تا کربلا را به مدت سه روز پیاده طی کردند.
وی با بیان اینکه این سفر در انجام فعالیت‌های فرهنگی تاثیرگذار بوده است، تصریح کرد: کاروان فاطمیون نماد محبت مردم ممسنی را در کربلای معلی نشان‌داد و با شرکت در مراسم اربعین حسینی عشق و ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان و شهدای کربلا ابراز کردند.

نورباران بازدید : 553 یکشنبه 22 دي 1392 زمان : 12:10 نظرات ()

نمایش تعزیه آمیزه‌ای از محزون‌ترین آواها و سوزناک‌ترین ابیات است. ابیاتی که عطشناکی آلام و اندوه را در دل می‌نشاند و سرایش مرثیه‌هایی که قطرات آتشین اشک از چهره فرو می‌غلتاند. در این سوز و گداز و ولوله، مویه‌های غمین سُرنا و کَرَّنا و همراهی کوبش‌های طبل تمام وجود آدمی را پر از رعشه و حرارت می‌گرداند. طنین آواز شبیه‌خوان‌ها با نعره‌های وحشتناک شمر و عبیداله و اشعث، تار و پود اساس خانواده‌هایی را در دل بیابان‌ها در نوردیدند تا تقابل ظلم و حق‌طلبی را نه فقط در لابلای کوچه پس کوچه‌های کوفه که در تمام خاک سرزمین تحت پوشش اسلام به همهمه و شورش وادارد و هدف و مسیر تعزیه نیز چیزی به غیر از این نیست.
پای صحبت‌های "ضرغام نوذری و الیاس رشیدی" دو تن از تعزیه‌گردانان هیئت امام حسین (ع) محله‌ی توتستان ممسنی می‌نشینیم.

 

 

نورباران بازدید : 650 یکشنبه 01 دي 1392 زمان : 12:34 نظرات ()

در یک روز بارانی مصاف تیم‌های فوتبال شهرداری ممسنی و قشقایی شیراز برنده‌ای نداشت.
این دو تیم در هفته دهم لیگ برتر استان فارس در شهرستان ممسنی به مصاف هم رفتند که در پایان با توجه به کیفیت نامناسب زمین بازی با نتیجه صفر- صفر به پایان رسید.
در پایان این هفته تیم شهرداری ممسنی با 16 امتیاز در رده‌ی چهارم و تیم قشقایی شیراز نیز با 10 امتیاز در رده‌ی دهم قرارگرفت.
 

نورباران بازدید : 515 شنبه 30 آذر 1392 زمان : 20:59 نظرات ()

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان فارس گفت:گروه‌های جهادی 15گانه دانشگاه‌های شیراز آمادگی خود را برای حضور در مناطق محروم "بلندو تنگ خاص" در منطقه جاوید ممسنی جهت خدمت رسانی به مردم این مناطق اعلام کردند.
سعید یوسفی با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی دانشجویی این استان به تمام مناطق محروم استان، گفت: گروه‌های جهادی دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز و استان فارس آمادگی اعزام به تمام مناطق محروم استان فارس و بخصوص روستاهای بلندو و تنگ خاص در ممسنی را دارند.
 

نورباران بازدید : 446 شنبه 30 آذر 1392 زمان : 17:53 نظرات ()

یکی از مواردی که باعث نازیبایی شهر نورآباد شده‌است مربوط به تابلوهای تبلیغاتی مغازه‌هاست.
 نصب نامنظم، فرسودگی تابلوها، تعدد بیش از حد آنها و ... چنین نازیبایی را ایجاد کرده‌است. نگاه‌کردن به این تابلوها برای مردم و مشتریان سر در گمی می‌آورد و مطمئناً در جذب مشتری چندان تاثیری ندارد.
یکی از زشت ترین مناظری که در نورآباد مشاهد می‌شود مربوط به تابلوهای بازاریان و کسبه است. نماهایی به اصطلاح مشتری‌پسند که به یک نمای اضافی بر روی مغازه‌ها تبدیل شده‌اند و متاسفانه اندازه‌ی آن تابلوها استاندار و طبق قانون نیست و هر  کسبه‌ای به دلخواه خود اندازه‌ی تابلوی تبلیغاتی مغازه را انتخاب کرده‌است.
 

نورباران بازدید : 414 شنبه 30 آذر 1392 زمان : 16:48 نظرات ()

برای اینکه شهرهای ممسنی به یک ساماندهی مناسب برسند به چقدر اعتبار نیاز است ؟ و آیا با این در آمد های یه قرون دو زار و با درآمد های فصلی، عوارضی و کمک های اعطائی دولت می توان شهرهای ممسنی را مدیریت کرد؟
شهرداری وظایف متعددی در قبال رفع نیازمندی‌های شهر و زندگی شهروندی دارد از طرفی انتظارات و خواسته های شهروندان نیز با گسترش ارتباطات و مدرنیزه شدن کلیه امور روز به روز در حال افزایش است و مستلزم توسعه خدمات شهری می باشد بی شک پاسخگویی به این نیازمندی‌ها بدون صرف هزینه‌ های مالی ممکن نمی شود.
 

نورباران بازدید : 480 شنبه 30 آذر 1392 زمان : 12:38 نظرات ()

حاج دراج عربی-معلم بازنشسته عشایری

 

هوا که جا به جا شود، باد ایجاد می‌شود. در نورآباد که انتخابات می‌شود، زلزله می‌شود. طوفان، گردباد و سونامی فضای ممسنی را به اشغال درمی‌آورد و آنچه در مسیر طوفان واقع می‌شود، نابود می‌گردد.
مدتی است که سونامی انتخابات چهره‌ی سیاسی و عمرانی جاوید ممسنی را در محاق بی‌مهری فروبرده و برای نجات مردم جاوید دستی از غیب به امداد نیامده و این سرزمین فراموش شده همچنان در محرومیت و مظلومیت مضاعف، چشم براه گوشه نظری از مسئولان می‌باشد که دست ترحمی از آستین بدرآید و در بازکردن گره کور محرومیت زدایی جاوید ممسنی اقدامی عاجل انجام دهند تا این منطقه‌ی مستعد هم به کشاورزی، ...

نورباران بازدید : 343 شنبه 30 آذر 1392 زمان : 7:30 نظرات ()

مدیر عامل شرکت فرابورسی پتروشیمی ممسنی با ارسال نامه‌ای به سازمان بورس در خصوص تغییرات قیمت سهم شرکت شفاف سازی کرد.
سید جواد احمدی نژاد- مدیر عامل شرکت پتروشیمی ممسنی – با ارسال نامه‌ای به سازمان بورس گفت: هیچگونه تغییر با اهمیتی در وضعیت عملیاتی شرکت که منجر به تغییر قیمت سهام شود رخ نداده است. وی افزود: همچنین پیرو مذاکرات با کارشناسان سازمان بورس به استحضار می رساند میزان پیشرفت پروژه 6.05 درصد در پایان آبان ماه 92،در مقابل 100 درصد پیشرفت مطابق برنامه زمانبندی اولیه طرح است.
همچنین پیش بینی زمان اجرای طرح از تاریخ تامین منابع مالی 36 ماه است. گفتنی است چندی پیش دکتر شفیعی نماینده شهرستان‌های ممسنی و رستم از مشکلات پتروشیمی و اخذ فاینانس چینی و ادامه‌ی روند اجرایی پتروشیمی خبر داده‌بود.

نورباران بازدید : 407 پنجشنبه 28 آذر 1392 زمان : 13:13 نظرات ()

بالاخره چندین سال انتظار مردم شهرستان‌های ممسنی  و رستم به پایان رسید و دومین جایگاه cng شهرستان رسما افتتاح شد.
از زمان راه اندازی جایگاه نخست، شلوغی صف باعث کلافگی، اتلاف وقت و نارضایتی مردم شده‌بود و نیاز به احداث یک جایگاه دیگر به وضوح احساس می‌شد.
وحید خلیلی در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: جایگاه cng در شهرنورآباد، انتهای بلوار خلیج فارس و جنب چشمه‌ی آبگرم –ورودی روستای گچگران- قراردارد. این جایگاه دارای 3 سکو و 6 پمپ با فشار قوی است و با ظرفيت60 کیلوگرم در دقیقه به صورت 24 ساعته در خدمت همشهریان گرامی می‌باشد.
وی در پایان بیان داشت: عملیات اجرایی این جایگاه از بهمن ماه سال 90 آغاز شد و قرار بود در مدت زمان 4 ماه به بهره برداری برسد اما به دلیل تحریم ها و برخی مسائل ادارای پروژه به تاخیر افتاد. همچنین پمپ‌های سومین جایگاه سوخت CNG شهر نورآباد نیز در حال نصب هست و انتظار می‌رود تا اوایل دی ماه سومین جایگاه نیز به بهره برداری برسد.
 

نورباران بازدید : 289 پنجشنبه 28 آذر 1392 زمان : 11:6 نظرات ()

نمایشگاه کتاب، عکس و محصولات فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در محل خیابان وصال توسط فرهنگی اجتماعی سپاه ممسنی دایرگردید. دراین نمایشگاه تعداد600 عنوان کتاب با تخفیف 40 درصد ارائه شد.
کریم عباسی فرمانده سپاه ناحیه ممسنی در گفتگویی در این خصوص بیان داشت: یکی از ابزار تأثیرگذار در عرصه انتقال مفاهیم، برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی وهنری‌است که عموماً مخاطبین خاص خود را به دنبال دارد، ورود بسیج به این بخش از رسانه‌های معتبر و غنی، می‌تواند مسیر مناسبی جهت تبیین راه و کلام امام راحل (ره) و نیز رهنمودهای امام خامنه‌ای (مدظله و العالی) باشد.
 

نورباران بازدید : 396 چهارشنبه 27 آذر 1392 زمان : 12:11 نظرات ()

خبرنگار: جواد خداپرست
معاون پشتیبان بیمه خدمات درمانی فارس از افتتاح نخستین دفتر بیمه درمان سلامت در شهرستان رستم خبر داد.علی محمد جعفرپور اظهار کرد: متاسفانه به علت زیر ساخت‌های ضعیف مخابراتی این شهرستان تا کنون موفق نشده بودیم که این دفتر خدمات درمانی را در این شهرستان افتتاح کنیم. وی افزود: به همین دلیل مردم مجبور بودند برای کار های مربوط به دفترچه درمان به شهرستان ممسنی مراجعه کنند.
 

نورباران بازدید : 401 چهارشنبه 27 آذر 1392 زمان : 12:9 نظرات ()

سرپرست، بعضی از کارکنان و اعضای شورای اسلامی شهر نورآباد با عبدالرضا مرادی نماینده دور قبل مجلس شورای اسلامی و مدیرکل فعلی امور حقوقی و بین المللی سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور دیدار کردند.
از مفاد و جزئیات این جلسه تاکنون گزارشی رسمی به دست نیامده اما گزارش های غیررسمی حکایت از آن دارد که در این دیدار حاضرین در جلسه و اعضای شورای اسلامی شهر نورآباد از نماینده پیشین مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی برای کمک های بی شائبه به شهرداری ممسنی تشکر نموده و از ایشان برای پیشبرد کارها و توسعه شهر و بودجه های اخذ شده و رفع موانع و مشکلات حقوقی پیش روی شهرداری ممسنی، طلب همکاری نموده اند و عبدالرضا مرادی نیز اعلام داشته‌اند: برای اعتلا و پیشرفت نورآباد از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم‌کرد.
 

نورباران بازدید : 411 چهارشنبه 27 آذر 1392 زمان : 9:20 نظرات ()

علی محمدی، دانش‌آموخته حقوق پیام نور ممسنی

شاید در نگاه اول واژه شعر حقوقی اصطلاحی نامأنوس و دور از ذهن به نظر برسد زیرا حقوق مجموعه ای از قواعد محض حقوقی و مواد قانونی متفاوت از هم است که همگی انسان ها را در رسیدن به هدف والای عدالت اجتماعی و قضایی در جامعه یاری می کند و این با روح لطیف شعر و ادبیات متفاوت به نظر می رسد.
شعر حقوقی درصدد است تا این قواعد خشک و تغییرناپذیر را که از لطافت واژگانی بسیار کمی برخوردار هستند به ادبیات نرم و منعطف نزدیک تر سازد. در شعر حقوقی مفاهیم کلیدی در لباس زیبا و مخملی به مخاطب عرضه می گردد تا ایشان بتواند از تار و پود این لباس کلاهی متناسب برای خود ببافد.

 

نورباران بازدید : 1524 سه شنبه 26 آذر 1392 زمان : 16:40 نظرات ()

 رضا زارعی

دوش برایم خبری آمده است
مژده باز آمدنت آمده است
دوش که فالی زدم اندر نهان
دور ز چشم همه اهل جهان
معنی آن فال به دستم رسید
دوش که بادی به درختم وزید
 

نورباران بازدید : 1594 سه شنبه 26 آذر 1392 زمان : 14:38 نظرات ()

منوچهر قائدی که توسط شورای شهر به عنوان شهردار آینده نورآباد انتخاب شده بود از زیر بار این مسئولیت شانه خالی کرد.

به گزارش نورآنلاین بعد از سرکار آمدن شورای دوره چهارم شهر نورآباد و پس از برکناری " سیروس شهریور" شهردار شهر نورآباد همه ی مردم منتظر انتخاب شهردار جدید بودند.

حتی هاشمیمهر فرماندار شهرستان نیز در مراسم تحلیف شورا مهمترین اولویت کاری شورا را انتخاب شهردار دانست و خطاب به اعضای شورا بیان داشت: مهم ترین وظیفه شوراانتخاب شهردار است که اگر بتوانند یک فرد توانمند را انتخاب کنند بسیاری از مشکلات حل خواهدشد. شهردار باید پاسخگوی مردم باشد و مشکلات مردم را ببیند و به دنبال حل آن باشد و بسیاری از فشارها از دوش شورابرداشته میشود و باعث میشود آنها راحت تر در سطح کلان با راه اندازی کمیسیون های مربوطه برنامه ریزی کنند. البته باید یک برنامه کلان و قابل اجرا تنظیم کنند و در اختیار شهردار قرار دهند و درواقع شهردار باید مجری افکار و برنامه های شورا باشد.

پس از دواطلب شدن 17 نفر برای شهردار شدن شهر نورآباد اعضای شورا برنامه های آنها را بررسی کردند و از بین داوطلبان منوچهر قائدی را به عنوان شهردار آینده معرفی کردند.

اما پس از 16روز از انتشار این خبر منوچهر قائدی در گفتگو با خبرنگار ما اذعان داشت که از این تصمیم منصرف شده است و میخواهد شهردار "صدرا" شود.

حال سوال اینجاست چرا کسی را انتخاب کردهایم که چندان دلش با نورآباد نبودهاست؟ و اینکه مردم تا کی باید منتظر انتخاب شهردار شهر نورآباد باشند؟

نورباران بازدید : 1129 یکشنبه 24 آذر 1392 زمان : 13:57 نظرات ()

اهمیت سد و سدسازی بر همگان روشن‌است و طی سال‌های متمادی مردم در همه‌ی نقاط جهان برای مهار آب‌های سطحی، تامین آب شرب و کشاورزی، اجرای بهتر طرح‌های آبخیزداری، اهداف صنعتی و ... به سد سازی روی آورده‌اند. ساختن سدها خود یکی از عوامل تغییرات اکوسیستم‌های طبیعی، انسانی، گیاهی و جانوری محسوب می‌شود.
باید اذعان داشت که افراد ساکن در حوزه‌های سدسازی بیشتر ناشی از عرق و تعصبی که به زادگاه خود دارند نسبت به جنبه‌ها و آثار سد واکنش نشان می‌دهند ولی تجربه ثابت کرده‌است این حساسیت‌ها مواردی دغدغه‌برانگیز هستند و عدم رعایت آنها فرداها موجب بروز مشکلات و پیامدهایی می‌شود که سال‌ها باعث سردرگمی و دغدغه‌ی مردم و مسئولین خواهدشد.

نورباران بازدید : 857 یکشنبه 24 آذر 1392 زمان : 9:12 نظرات ()

 

 

شهید محمدعلی زارعی در سال 1347 در یکی از خانواده‌های متدین و باایمان روستای "مدوئی جاوید" پا به عرصه‌ی وجودگذاشت. در سال 58 تحصیلات ابتدایی خود را به پایان رساند و در گرماگرم انقلاب برای ادامه‌ی درس به شهر نورآباد آمد.
وی در محیط مدرسه با پیوستن به انجمن اسلامی برای حفظ دستاوردهای انقلاب، سعی و کوشش‌کرد.

نورباران بازدید : 444 یکشنبه 24 آذر 1392 زمان : 8:58 نظرات ()

مهشید شفیعی

غریب، غریب است هرکجای دنیا که باشد، هرچقدر هم آدم‌های آشنا کنارش باشند، غریب است...
ما آدم‌ها در کنار هم تنهاییم و با هم غریب...
اینجا حتی اگر شهر خودت هم باشد، باز بوی غربت می‌دهد، بوی نداشتن، بوی کویر... کویر افسرده‌ات می کند، عجیبت ات می‌کند، ساکت ات می‌کند، کویر خاصیتش غریب است...

نورباران بازدید : 315 یکشنبه 24 آذر 1392 زمان : 3:35 نظرات ()

انتخابات هيئت مديره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ممسني در هنرستان الزهراء شهر نورآباد و با همکاري آموزش و پرورش، نيروي انتظامي، فرمانداري، شوراي تامين، شوراي شهر و کانون بازنشستگان برگزار شد.

نورباران بازدید : 386 شنبه 23 آذر 1392 زمان : 18:29 نظرات ()

آنچه در این شماره خواهیدخواند

صفحه 2 نورباران شماره 26:

مـقـام مـعظـم رهـبـری: ما با استكبار مخالفیم، ما با استكبار مبارزه می كنیم

سیدمحمدرضا رستمی/ آذر  ماه 92: او-با-ما دروغ می گوید! یا  او-با-ما حرف راست  نمی زند!

سوگواره تعزیه عاشورائیان حسینی در شهرستان ممسنی

تودیع مهندس عبدالرسول نجاتی از  مخابرات رستم 

تولید بیش از 30 هزار تن گندم در رستم

برگزاری انتخابات هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ممسنی با حضور چهرههای سیاسی شهرستان

احتمال حذف یارانه نقدی و پرداخت سبد کالایی با اجرای فاز دوم هدفمندی

نورباران بازدید : 319 جمعه 22 آذر 1392 زمان : 8:49 نظرات ()

به گزارش نورآنلاین، ممسنی یک شهرستان چهار فصل و دارای آثار تاریخی و آداب و رسوم های متنوعی است اما با وجود این پتانسیل قوی اقتصاد گردشگری شهرستان جایگاه مناسبی ندارد. این موضوع از زمان گذشته تا به حال بودهاست و کسی در این رابطه گام موثری برنداشتهاست.

استفاده از پتانسیل گردشگری یکی از کلیدهای رفع معضلات اقتصادی و اشتغال زایی شهرستان است.

نورباران بازدید : 328 چهارشنبه 01 آبان 1392 زمان : 13:9 نظرات ()
نورباران ممسنی

عبدالحمید ندری رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ممسنی پیش از خطبههای نماز جمعه، حمایت مردم و نهادهای دولتی و خصوصی از تولیدات بومی را عاملی در ایجاد اشتغال پویا در شهرستان خواند و بیان داشت:   یکی از مسائلی که دغدغهی تولیدکنندگان شهرستان میباشد استفاده و خریداری از تولیدات بومی در سطح شهرستان است. اگر به شهرستان های همجوار سفر کنیم خواهیم دید مردم، ادارات و نهاد های آن شهرستانها نسبت به تولیدات بومی خودشان اهمیت قائلند و مصارف خود را از تولیدیهای منطقهی خود تامین میکنند که متاسفانه این موضوع در شهرستان ممسنی چندان مورد توجه قرار نمیگیرد.

 
نورباران بازدید : 380 سه شنبه 30 مهر 1392 زمان : 13:19 نظرات ()

تعداد صفحات : 2

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
همه ی کسانی که دستی در کار چاپ و انتشار دارند می دانند که بیرون آوردن یک نشریه چه مشقاتی دارد اما قدمی برداشته شده و باید سعی در ادامه ی آن به بهترین صورت ممکن را داشت و در این راه نیاز به مساعدت و همکاری همه ی اهل فن صاحبان اندیشه و قلم داریم و امیدواریم که بتوانیم مکانی برای بیان نظرات و اندیشه دوستانمان که همه ی هم شهرستانی هایمان در شهرستانهای ممسنی و رستم است باشیم و آنها نیز ما را از ارائه ی هرگونه مطلب ، نوشته ، پیشنهاد و انتقاد محروم ننمایند و نشریه ی نورباران را مکانی برای بیان آنها بدانند و ما هم سعی و تلاش خواهیم کرد که این نشریه این فرصت را به همه ی افراد با هر دیدگاه و نظری بدهد هر چند با آن مخالف باشیم . آدرس دفتر نشریه : نورآباد ممسنی – میدان معلم،خ کشاورز ، منازل سازمانی ، سمت چپ درب چهارم noorbaran99@yahoo.com noorbaran90@gmail.com پیامگیر: 30005825000019
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • وبلاگ روستای دهنو مرکزی
 • اخبار ستاد نمازجمعه ممسنی
 • مالکی- خبری-تحلیلی و اجتماعی
 • آپدیت آنلاین نود 32
 • خبر نورآباد
 • اداره راه وشهر سازی ممسنی
 • پایگاه خبری سرزمین سبز
 • شهر خبر
 • امید آل امیر
 • سایت خبری اداره ارشاد رستم
 • پایگاه اطلاع رسانی صالحین ممسنی
 • جامعه ایران
 • رجا نیوز
 • بانک وبلاگی ممسنی و رستم
 • سایت تخصصی شعر لری
 • بسیج دانش آموزی ممسنی
 • احمدرضا رنجبر
 • هیئت کاراته شهرستان ممسنی
 • تاریخ اصفهان
 • اخبار شهرستان های ممسنی و رستم
 • دهتینـــــــــــــــی
 • محسن زارعی
 • وبلاگ جوانان ممسنی و رستم
 • رستم وطن
 • مطبوعات فارس
 • دنیای تفریح و سرگرمی
 • وب سایت شهرستان رستم
 • امیرحشمت اله رحیمی بویراحمدی
 • سایت موزیک-گالری عکس
 • ممسنی وب
 • مهرزاد احمدی
 • پایگاه خبری شهرستان های ممسنی و رستم
 • امرالله یوسفی
 • مراسخون
 • خبرگزاری ندای رستم
 • پل فهلیان
 • ممسنی و رستم
 • عبدالرضا مرادی
 • مشایخ
 • فهلیان
 • پارینه برد
 • فردین علمداری
 • ناول دانلود
 • دیار ممسنی
 • چهره های موفق شهرستان ممسنی
 • پرسش و پاسخ در رستم
 • سایرت لری
 • امیر ایوب
 • سرزمین ادب و فرهنگ
 • بردنگان
 • لیدوما
 • فــــــرهـــنـــگ...تــــاریــــخ...ایران،فارس،ممسنی
 • ادیب عربی
 • به تکرار تمام با تو بودن ها
 • شکوفه های خاموشی
 • سایت ممسنی
 • به یاد اسماعیل عزیز
 • ممسنی .مورکی جاوید.بهلو.دیار خوبان
 • رستم شهر
 • دکتر مرتضی اشرافی
 • ماهور نیوز
 • محمدکریم حیدری-تهران
 • شولستان
 • ماهنامه لیدوما
 • درخید رستم
 • اخبار ممسنی
 • داریوش بادپا
 • ماهور زادگاه من
 • روستای بابامنیر
 • دیار دشمن زیاری
 • دشمن زیاری
 • سردشت
 • سایت خفرک
 • سرزمین لر
 • وبلاگ تخصصی مهندسی برق
 • غزل های علی قیصری
 • ممسنی جوان
 • احمد خاکیان
 • خبرگزاری شهرستان رستم
 • سامانه پیامک پارس لیدوما
 • روستاهای ایران-دانش بومی
 • دهیاری روستای حسین آباد
 • هیئت اباالفضل العباس ع شهرستان نورآباد ممسنی
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آرشیو
 • جمعه 01 خرداد 1394
 • سه شنبه 25 فروردين 1394
 • دوشنبه 24 فروردين 1394
 • شنبه 22 فروردين 1394
 • جمعه 21 فروردين 1394
 • پنجشنبه 20 فروردين 1394
 • چهارشنبه 19 فروردين 1394
 • سه شنبه 18 فروردين 1394
 • دوشنبه 17 فروردين 1394
 • يکشنبه 16 فروردين 1394
 • شنبه 15 فروردين 1394
 • جمعه 14 فروردين 1394
 • پنجشنبه 13 فروردين 1394
 • چهارشنبه 12 فروردين 1394
 • شنبه 23 اسفند 1393
 • دوشنبه 11 اسفند 1393
 • چهارشنبه 06 اسفند 1393
 • سه شنبه 05 اسفند 1393
 • دوشنبه 04 اسفند 1393
 • يکشنبه 03 اسفند 1393
 • شنبه 02 اسفند 1393
 • جمعه 01 اسفند 1393
 • پنجشنبه 30 بهمن 1393
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393
 • يکشنبه 12 بهمن 1393
 • شنبه 11 بهمن 1393
 • پنجشنبه 09 بهمن 1393
 • چهارشنبه 08 بهمن 1393
 • سه شنبه 07 بهمن 1393
 • دوشنبه 06 بهمن 1393
 • يکشنبه 05 بهمن 1393
 • شنبه 04 بهمن 1393
 • جمعه 03 بهمن 1393
 • پنجشنبه 02 بهمن 1393
 • چهارشنبه 01 بهمن 1393
 • دوشنبه 29 دی 1393
 • شنبه 27 دی 1393
 • جمعه 26 دی 1393
 • پنجشنبه 25 دی 1393
 • چهارشنبه 24 دی 1393
 • سه شنبه 23 دی 1393
 • دوشنبه 22 دی 1393
 • يکشنبه 21 دی 1393
 • شنبه 20 دی 1393
 • جمعه 19 دی 1393
 • پنجشنبه 18 دی 1393
 • چهارشنبه 17 دی 1393
 • دوشنبه 15 دی 1393
 • يکشنبه 14 دی 1393
 • شنبه 13 دی 1393
 • جمعه 12 دی 1393
 • چهارشنبه 10 دی 1393
 • دوشنبه 08 دی 1393
 • يکشنبه 07 دی 1393
 • شنبه 06 دی 1393
 • دوشنبه 01 دی 1393
 • دوشنبه 17 آذر 1393
 • پنجشنبه 13 آذر 1393
 • چهارشنبه 12 آذر 1393
 • سه شنبه 11 آذر 1393
 • دوشنبه 10 آذر 1393
 • يکشنبه 09 آذر 1393
 • شنبه 08 آذر 1393
 • جمعه 07 آذر 1393
 • پنجشنبه 06 آذر 1393
 • سه شنبه 20 آبان 1393
 • دوشنبه 19 آبان 1393
 • يکشنبه 18 آبان 1393
 • شنبه 17 آبان 1393
 • دوشنبه 05 آبان 1393
 • يکشنبه 04 آبان 1393
 • شنبه 03 آبان 1393
 • جمعه 02 آبان 1393
 • پنجشنبه 01 آبان 1393
 • چهارشنبه 30 مهر 1393
 • سه شنبه 29 مهر 1393
 • دوشنبه 28 مهر 1393
 • يکشنبه 27 مهر 1393
 • سه شنبه 22 مهر 1393
 • شنبه 19 مهر 1393
 • جمعه 18 مهر 1393
 • پنجشنبه 17 مهر 1393
 • چهارشنبه 16 مهر 1393
 • سه شنبه 15 مهر 1393
 • دوشنبه 14 مهر 1393
 • يکشنبه 13 مهر 1393
 • شنبه 12 مهر 1393
 • پنجشنبه 10 مهر 1393
 • دوشنبه 17 شهريور 1393
 • جمعه 14 شهريور 1393
 • پنجشنبه 13 شهريور 1393
 • چهارشنبه 12 شهريور 1393
 • سه شنبه 11 شهريور 1393
 • دوشنبه 10 شهريور 1393
 • يکشنبه 09 شهريور 1393
 • شنبه 08 شهريور 1393
 • چهارشنبه 05 شهريور 1393
 • سه شنبه 04 شهريور 1393
 • دوشنبه 03 شهريور 1393
 • يکشنبه 02 شهريور 1393
 • شنبه 01 شهريور 1393
 • پنجشنبه 23 مرداد 1393
 • پنجشنبه 16 مرداد 1393
 • سه شنبه 14 مرداد 1393
 • دوشنبه 13 مرداد 1393
 • يکشنبه 12 مرداد 1393
 • جمعه 10 مرداد 1393
 • پنجشنبه 09 مرداد 1393
 • چهارشنبه 08 مرداد 1393
 • سه شنبه 07 مرداد 1393
 • دوشنبه 06 مرداد 1393
 • چهارشنبه 25 تير 1393
 • شنبه 21 تير 1393
 • جمعه 20 تير 1393
 • پنجشنبه 19 تير 1393
 • چهارشنبه 18 تير 1393
 • سه شنبه 17 تير 1393
 • يکشنبه 15 تير 1393
 • پنجشنبه 12 تير 1393
 • سه شنبه 10 تير 1393
 • دوشنبه 09 تير 1393
 • چهارشنبه 04 تير 1393
 • سه شنبه 03 تير 1393
 • دوشنبه 02 تير 1393
 • يکشنبه 01 تير 1393
 • شنبه 31 خرداد 1393
 • جمعه 30 خرداد 1393
 • پنجشنبه 29 خرداد 1393
 • يکشنبه 25 خرداد 1393
 • شنبه 24 خرداد 1393
 • پنجشنبه 22 خرداد 1393
 • چهارشنبه 21 خرداد 1393
 • يکشنبه 11 خرداد 1393
 • شنبه 10 خرداد 1393
 • جمعه 09 خرداد 1393
 • پنجشنبه 08 خرداد 1393
 • چهارشنبه 07 خرداد 1393
 • دوشنبه 05 خرداد 1393
 • شنبه 03 خرداد 1393
 • جمعه 02 خرداد 1393
 • پنجشنبه 01 خرداد 1393
 • سه شنبه 23 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
 • شنبه 20 ارديبهشت 1393
 • جمعه 19 ارديبهشت 1393
 • پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 16 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 09 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 08 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 07 ارديبهشت 1393
 • شنبه 06 ارديبهشت 1393
 • جمعه 05 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 02 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 24 فروردين 1393
 • شنبه 23 فروردين 1393
 • جمعه 22 فروردين 1393
 • پنجشنبه 21 فروردين 1393
 • چهارشنبه 20 فروردين 1393
 • دوشنبه 18 فروردين 1393
 • يکشنبه 17 فروردين 1393
 • شنبه 16 فروردين 1393
 • چهارشنبه 06 فروردين 1393
 • دوشنبه 04 فروردين 1393
 • چهارشنبه 21 اسفند 1392
 • سه شنبه 20 اسفند 1392
 • دوشنبه 19 اسفند 1392
 • سه شنبه 13 اسفند 1392
 • دوشنبه 12 اسفند 1392
 • يکشنبه 04 اسفند 1392
 • شنبه 03 اسفند 1392
 • جمعه 02 اسفند 1392
 • پنجشنبه 01 اسفند 1392
 • چهارشنبه 30 بهمن 1392
 • دوشنبه 28 بهمن 1392
 • يکشنبه 27 بهمن 1392
 • شنبه 26 بهمن 1392
 • دوشنبه 21 بهمن 1392
 • سه شنبه 15 بهمن 1392
 • دوشنبه 14 بهمن 1392
 • يکشنبه 13 بهمن 1392
 • شنبه 12 بهمن 1392
 • جمعه 11 بهمن 1392
 • پنجشنبه 10 بهمن 1392
 • چهارشنبه 09 بهمن 1392
 • سه شنبه 08 بهمن 1392
 • يکشنبه 06 بهمن 1392
 • جمعه 04 بهمن 1392
 • سه شنبه 01 بهمن 1392
 • دوشنبه 30 دی 1392
 • يکشنبه 29 دی 1392
 • شنبه 28 دی 1392
 • جمعه 27 دی 1392
 • پنجشنبه 26 دی 1392
 • چهارشنبه 25 دی 1392
 • سه شنبه 24 دی 1392
 • دوشنبه 23 دی 1392
 • يکشنبه 22 دی 1392
 • شنبه 21 دی 1392
 • پنجشنبه 19 دی 1392
 • يکشنبه 15 دی 1392
 • شنبه 14 دی 1392
 • جمعه 13 دی 1392
 • پنجشنبه 12 دی 1392
 • چهارشنبه 11 دی 1392
 • سه شنبه 10 دی 1392
 • دوشنبه 09 دی 1392
 • يکشنبه 08 دی 1392
 • شنبه 07 دی 1392
 • چهارشنبه 04 دی 1392
 • يکشنبه 01 دی 1392
 • شنبه 30 آذر 1392
 • پنجشنبه 28 آذر 1392
 • چهارشنبه 27 آذر 1392
 • سه شنبه 26 آذر 1392
 • دوشنبه 25 آذر 1392
 • يکشنبه 24 آذر 1392
 • شنبه 23 آذر 1392
 • جمعه 22 آذر 1392
 • سه شنبه 19 آذر 1392
 • شنبه 16 آذر 1392
 • چهارشنبه 13 آذر 1392
 • سه شنبه 12 آذر 1392
 • يکشنبه 10 آذر 1392
 • يکشنبه 03 آذر 1392
 • پنجشنبه 30 آبان 1392
 • چهارشنبه 29 آبان 1392
 • سه شنبه 28 آبان 1392
 • يکشنبه 26 آبان 1392
 • جمعه 24 آبان 1392
 • دوشنبه 20 آبان 1392
 • پنجشنبه 16 آبان 1392
 • يکشنبه 12 آبان 1392
 • شنبه 11 آبان 1392
 • جمعه 10 آبان 1392
 • چهارشنبه 01 آبان 1392
 • سه شنبه 30 مهر 1392
 • دوشنبه 29 مهر 1392
 • يکشنبه 28 مهر 1392
 • شنبه 27 مهر 1392
 • جمعه 26 مهر 1392
 • چهارشنبه 24 مهر 1392
 • سه شنبه 16 مهر 1392
 • دوشنبه 15 مهر 1392
 • يکشنبه 14 مهر 1392
 • شنبه 13 مهر 1392
 • جمعه 12 مهر 1392
 • پنجشنبه 11 مهر 1392
 • چهارشنبه 10 مهر 1392
 • سه شنبه 09 مهر 1392
 • دوشنبه 08 مهر 1392
 • شنبه 06 مهر 1392
 • جمعه 22 شهريور 1392
 • پنجشنبه 21 شهريور 1392
 • سه شنبه 19 شهريور 1392
 • دوشنبه 18 شهريور 1392
 • جمعه 15 شهريور 1392
 • پنجشنبه 14 شهريور 1392
 • چهارشنبه 13 شهريور 1392
 • يکشنبه 10 شهريور 1392
 • سه شنبه 29 مرداد 1392
 • دوشنبه 28 مرداد 1392
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392
 • دوشنبه 21 مرداد 1392
 • چهارشنبه 16 مرداد 1392
 • دوشنبه 14 مرداد 1392
 • جمعه 11 مرداد 1392
 • پنجشنبه 10 مرداد 1392
 • پنجشنبه 20 تير 1392
 • دوشنبه 17 تير 1392
 • يکشنبه 16 تير 1392
 • شنبه 08 تير 1392
 • شنبه 01 تير 1392
 • پنجشنبه 30 خرداد 1392
 • شنبه 28 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 15 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 10 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 08 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 03 ارديبهشت 1392
 • شنبه 17 فروردين 1392
 • جمعه 27 بهمن 1391
 • شنبه 21 بهمن 1391
 • پنجشنبه 19 بهمن 1391
 • شنبه 14 بهمن 1391
 • چهارشنبه 04 بهمن 1391
 • جمعه 29 دی 1391
 • سه شنبه 05 دی 1391
 • سه شنبه 28 آذر 1391
 • يکشنبه 26 آذر 1391
 • دوشنبه 20 آذر 1391
 • جمعه 17 آذر 1391
 • سه شنبه 23 آبان 1391
 • جمعه 12 آبان 1391
 • چهارشنبه 19 مهر 1391
 • سه شنبه 18 مهر 1391
 • شنبه 15 مهر 1391
 • جمعه 07 مهر 1391
 • جمعه 31 شهريور 1391
 • جمعه 17 شهريور 1391
 • جمعه 20 مرداد 1391
 • پنجشنبه 19 مرداد 1391
 • يکشنبه 15 مرداد 1391
 • چهارشنبه 11 مرداد 1391
 • دوشنبه 09 مرداد 1391
 • جمعه 30 تير 1391
 • چهارشنبه 28 تير 1391
 • سه شنبه 20 تير 1391
 • سه شنبه 13 تير 1391
 • يکشنبه 07 خرداد 1391
 • جمعه 05 خرداد 1391
 • جمعه 15 ارديبهشت 1391
 • سه شنبه 12 ارديبهشت 1391
 • جمعه 01 ارديبهشت 1391
 • جمعه 25 فروردين 1391
 • پنجشنبه 17 فروردين 1391
 • سه شنبه 23 اسفند 1390
 • يکشنبه 23 بهمن 1390
 • دوشنبه 23 آبان 1390
 • دوشنبه 07 شهريور 1390
 • چهارشنبه 23 آبان 1380
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1239
 • کل نظرات : 313
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 15
 • آی پی امروز : 61
 • آی پی دیروز : 77
 • بازدید امروز : 245
 • باردید دیروز : 590
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 245
 • بازدید ماه : 7,727
 • بازدید سال : 67,290
 • بازدید کلی : 749,023