close
تبلیغات در اینترنت
وبلاگ باران
loading...

نورباران ویژه ممسنی و رستم

وبلاگ باران

در پی انتشار مقاله دکتر پرویز غلامی با عنوان " در اجرای سد پارسیان آیا به دغدغه‌های زیست-محیطی توجه خواهدشد؟ " در شماره 39 نورباران و باز نشر آن در تارنمای نشریه نورباران ( noorbaran90.ir)، و باز نشر این نظرها در شماره 44 این مقاله هنوز بازتاب هایی بین خوانندگان نورباران و سایت داردکه برای آگاهی دیگران درج می شود.
منتظر حضور شما  noorbaran90.ir هستيم. وتارنما و نشریه نورباران در راستاي اطلاع‌رساني و  بيان مسائل و  مشكلات از سوي همشهريان گرامي آماده انعكاس هر آنچه از بايد و نبايد شهرستان‌هاي ممسني و رستم مي‌باشد كه به قلم و ذهن شما مي‌آيد.

نورباران بازدید : 247 پنجشنبه 06 آذر 1393 زمان : 7:7 نظرات ()

در پی انتشار مقاله دکتر پرویز غلامی با عنوان " در اجرای سد پارسیان آیا به دغدغه‌های زیست-محیطی توجه خواهدشد؟ " در شماره 39 نورباران و باز نشر آن در تارنمای نشریه نورباران ( noorbaran90.ir)، این مقاله با نقدها و حاشیه هایی همراه بود و از سوی دوستان و شخص نویسنده تحلیل هایی بر آن نوشته شد. در این مجال با احترام به همه اندیشه ها، این نقدها و تحلیل ها را با اندکی اختصار درج می کنیم. با هم می‌خوانیم. منتظر حضور شما  noorbaran90.ir هستيم. وبلاگ ماهنامه نورباران در راستاي اطلاع‌رساني و  بيان مسائل و  مشكلات از سوي همشهريان گرامي آماده انعكاس هر آنچه از بايد و نبايد شهرستان‌هاي ممسني و رستم مي‌باشد كه به قلم و ذهن شما مي‌آيد.

نورباران بازدید : 281 جمعه 18 مهر 1393 زمان : 2:10 نظرات ()

وبلاگ ماهنامه نورباران در راستاي اطلاع‌رساني و  بيان مسائل و مشكلات از سوي همشهريان گرامي آماده انعكاس هر آنچه از بايد و نبايد شهرستان‌هاي ممسني و رستم مي‌باشد كه به قلم و ذهن شما مي‌آيد.در پی انتشار خبر و مصاحبه نمایندگان ادوار سابق ممسنی در تارنمای نشریه نورباران (noorbaran90.ir) یکی از دوستان خواننده به نام "کهسار بزرگی" در چندین پست، مطالب ارزشمندی راجع به نشست برای ما فرستاده بود که به تفصیل در ستون این شماره‌ی وبلاگ باران درج می‌شود. با هم می‌خوانیم. منتظر حضور شما  noorbaran90.ir هستيم.

نورباران بازدید : 312 شنبه 24 خرداد 1393 زمان : 13:9 نظرات ()
وبلاگ ماهنامه نورباران در راستای اطلاع‌رسانی و  بیان مسائل و مشكلات از سوی همشهریان گرامی آماده انعكاس هر آنچه از باید و نباید شهرستان‌های ممسنی و رستم می‌باشد كه به قلم و ذهن شما می‌آید. چند شماره ای بود که علی رغم بازدیدهای بالا دوستان ثبت نطر نداشتند. این شماره پذیرای نطراتی از دوستان هستیم. منتظر حضور سبز شما دوستان درnoorbaran90.mihanblog.com هستیم.
نورباران بازدید : 259 یکشنبه 26 آبان 1392 زمان : 16:52 نظرات ()

حسین انصاری
با سلام و تحیات خدمت دست‌اندرکاران ماهنامه وزین نورباران، اگر چه مدتی‌است میزان مطالعه‌ام کم شده و با مطالعه روزنامه‌ها فاصله گرفته‌ام و فقط با تله‌تکست در تلویزیون عناوین و تیتر روزنامه‌ها را مرور می‌کنم اما با توجه به اینکه ماهنامه نورباران را برای اولین بار است که مطالعه می‌کنم مجذوب محتوا و مطالبش شده‌ام و به عنوان یک فرهنگی (مربی پرورشی) بازنشسته تصمیم گرفته‌ام ضمن استقبال از مطالب ارزشمند، به ویژه ستون نقد آن نشریه پرمحتوا، جهت همکاری و مساعدت به صورت فعال، اندوخته‌ها و تجربیات خویش را به کار بندم. امید است به حول و قوه الهی بتوانم در این راستا قدم‌ها و قلم‌های موثری بردارم.
نورباران: همکاری شما برادر فرهنگی را ارج نهاده و آماده دریافت نظرات و مطالب ارزشمند شما هستیم.

چوبینه
خدا را شکر که با پایان انتخابات و نبود کاندیداهای انتخاباتی تا مدتی مردگان و خانواده‌های آنها نفس راحتی از دست جمعیت‌های سیل گونه کاندیداها و طرفدارانشان می‌کشند. خدا خیرشان دهد کمی هم به فکر جا و مکان و وضعیت اقتصادی خانواده ها نبودند هر کسی بیشتر نفر داشت قویتر بود.
نورباران: با بینش خود این فکر را داشتند و ان‌شاءاله با آگاهی بیشتر مردم در دوره‌های آتی به شیوه‌های منطقی‌تر برای تبلیغات عمل نمایند تا مردم و خودشان کمتر دچار زحمت شوند.
 

نورباران بازدید : 317 جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 17:49 نظرات ()وبلاگ ماهنامه نورباران در راستای اطلاع‌رسانی و  بیان مسائل و مشكلات از سوی همشهرسان گرامی آماده انعكاس هر آنچه از باید و نباید شهرستان‌های ممسنی و رستم می‌باشد كه به قلم و ذهن شما می‌آید.
 

منتظر شما هستیم. مرتضی فرامرزی
صحبت مختصری با شهرداری و اعضای شورای شهر نورآباد ممسنی دارم.
آیا در بارندگی‌های اخیر هیچ در شهر قدم زده‌اید و آیا می دانید سیستم شهری ممسنی، خیابان ها و جدول کشی ها احتیاج به بازسازی و برنامه ریزی مجدد دارد.
آیا می‌دانید که در بارندگی‌ها ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سطح آب در همه خیابان‌ها بالا می‌آید و مشکل جدول‌های شهری آشکار می‌شود و همه‌ی آشغال‌های شهر از جمله میوه‌ها و تره‌بارها را می‌توان در حوالی میدان معلم دید!
البته پیشنهاد هم می‌شود نام میدان معلم را عوض کنید و "میوه و تره‌بار پس از باران" بگذارید. فرصت چند ماه عدم بارندگی‌های تابستان و ماه‌های اول پاییز فرصت مناسبی‌است که با یک حرکت انقلابی طرحی را آغاز کنید که مایه‌ی آبادانی شهر و دیارمان باشد.

مهشید
سلام.شهر ما مشکلاتش زیاده و تلاش‌هاش کم. موفق باشین.

حسنی
مشکلات زیاده اگه وقت کردین یه سری به جلوی بازارچه جانبازان بزنید پیاده رو رو ببینید متوجه میشین.

علی‌رضا نیکنام
وزیر بهداشت کلنگ بیمارستان -رستم- را به زمین زد. زمینش را منابع طبیعی داد! حالا نه از زمین خبری هست نه از بیمارستان. حداقل کلنگ محترم بیمارستان را در موزه طرح‌های اجرا نشده شهرستان رستم بگذراید چون همه تقصیرات گردن کلنگ است.

محمد احمدی
سد معبرها و بی‌خیالی مسئولین مربوطه به حق و حقوق شهروندی را چگونه باید دادزد؟

زهرا انصاری
کسی نظارتی بر کار تاکسی‌ها وکرایه تاکسی نمی‌کنه. می‌تونید شب ساعت 8 به بعد تو شهر باشید که چطور تاکسی‌ها وایسادن برای دربستی و مسافرها باید منتطر باشند تا یکیشون به رحم بیاد! یا موقع ظهر و شلوغی و کمبود تاکسی‌ها.
راستی اصلاً شهرداری و شورای شهر ممسنی معنای رسیدگی به مشکلات مردم و حمل و نقل عمومی را می‌فهمد. می‌گویند مشکلات را باید گزارش کتبی کنید، بابا شما شفاهی عمل کنید تا ما هم کتبی بنویسیم. آیا آنها موقع گرفتن عوارض و مالیات از مردم هم این‌گونه بی‌خیال هستند!

یک جوان ممسنی
طایفه‌گری تا كی؟؟؟
حالا كه دارم این حرف ها را می‌نویسم كیلومترها از شما و مردم شهرم، دورم. این‌ها را نه برای جوانان هم سن و سالم كه برای بزرگترها می‌نویسم. جسارت حسابش كنید یا گستاخی، برایم فرقی نمی‌كند. حتی دیگر برایم مهم نیست اگر به جمال مبارك بر‌بخورد و دل چركین شوید. برای من تنها حرف مولا علی «ع» سند است كه فرمودند: حقیقت را بگویید هرچند تلخ باشد.
و اما حقیقت ...
حقیقت این‌است كه اگر شهر من و شما چند صد سال و شاید یك هزاره «كه من اطلاعی ندارم» قدمت دارد، ایران كشوری‌ست با قدمت ده ها هزار ساله و هر كدام از ما قبل از هر عنوان و نسبی، ایرانی هستیم. هر اقدام ما را نه به پای شهرمان، كه به پای ملت همیشه سرافراز و اخلاق‌مدار ایران می‌نویسند.
با شمایم، بزرگان و ریش سفیدان شهرم، من دیگر شرم دارم بگویم اهل شهر شمایم با آن كه عاشق خاك شهرم هستم!آیا هیچ‌گاه فكر كرده‌اید كسی هرگز نام طایفه شما را نمی‌خواهد بلكه شما را تنها با نام ایران خواهند‌شناخت؟
آیا از روی نام طایفه، سهمی به شما می‌دهند؟
برای بچه‌هایتان آینده بهتر می‌سازند؟
جلوی فساد و اعتیاد آن‌ها را می‌گیرند؟
برای دخترانتان زندگی آرام و عزت می‌آورد؟
آیا نام طایفه برای شما آبروی بیشتر می‌خرد؟
آیا از روی نام طایفه‌تان بهشتی یا جهمنی بودن؛ خوب یا بد بودنتان را مشخص می‌كنند؟ هرگز.
تنها چیزی كه از طایفه‌گری‌ها حاصل ما شده‌است عنوان «مردم‌وحشی» است. حاصل طایفه‌گری پسرفت و عقب‌ماندگی و قهر بوده‌است. حاصلش این بوده كه شهری كه از نظر علم و هنر جوانانش چیزی كم ندارند جایگاهش صدر بدترین بدترین‌ها باشد. یك عمر به فرزندانتان طایفه‌گری آموختید كه چه شود؟ در هیچ كجای این مملكت برای هیچكس فرقی ندارد شما اهل كدام طایفه‌اید و در هیچ مركز آموزش علمی و دانشگاهی بنا به طایفه به فرزندتان امتیاز نمی‌دهند.
به بهانه طایفه‌گری اصالت یك قوم را نابود كردید و داشته‌های یك شهر را به نداشته تبدیل نمودید. بذر كینه و خشم پاشیدید و میان قلب‌ها دیوار كشیدید. خدا می‌داند كه چه خانه‌ها ویران شد و چه خانواده‌ها از هم پاشیدند به خاطر فكر غلط شما؛ اما شما هنوز هم دست‌بردار نیستید.
به خاطر شما و طرز فكر و اعمالتان، آبروی یك ملت شریف و اصیل خدشه‌دار شد و نامش با وحشی‌گری قرین گردید. اشتباه و جهالت شهر ما را؛ عده‌ای سودجو به پای یك سرزمین ریشه‌دار و اصیل و متمدن نوشتند.
اگر وجدان هایتان هنوز بیدار است «كه گمان نكنم این طور باشد» كلاهتان را قاضی كنید و ببینید كه به بهانه همین فكرهای غلط و جهل بی‌حد، چه موقعیت‌های عالی را از دست داده‌ایم و بفهمید در پیشگاه خداوند متعال طایفه شما ملاك هیچ چیزی نیست و هیچ ارزشی ندارد بلكه اعمال و افكار شما مهم است. می‌دانم كه بعد از خواندن حرف‌هایم خشمگین خواهید‌شد و سیل اعتراض‌هایتان روانه و بی‌ادبی و تندروی‌اش می‌خوانید اما اینها، همه حقیقت محض‌اند. وای بر ما كه در شهرمان افتخار جوانان این‌است كه روی فلان طایفه را كم كرده‌اند؛ وای بر ما ...
كار مردمان شهر اصیلم، به جایی رسیده كه به آتش‌كشیدن و كشتن و له‌كردن برایشان افتخار‌است؛ و رودرروی هم بهم ناسزا گفتن و بردن آبروی همدیگر موجب شادی‌شان.
وای بر ما؛ شعله‌های این جهالت تا كجا خواهندرفت؟؟

شبکه خبر نورآنلاین
یكی از پر رفت‌و‌آمد‌ترین خیابان‌های شهرستان ممسنی خیابان پزشكان و خیابان هنرستان می‌باشد كه به علت عرض كم خیابان و پارك ناصحیح خودروها در كنار خیابان معمولاً با سنگینی ترافیك در این منطقه برخورداریم. آیا شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی فكری جهت رفع این مشكل خواهند ‌كرد؟ آیا در مركز شهر نیازمند یك پاركینگ عمومی نیستیم؟

وبلاگ جامعه ایران
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان نشریه نور باران. در جامعه‌ی بزرگ ممسنی یکی از عوامل وحدت، قلم به دستان آن جامعه هستند که می‌توانند با کار فرهنگی نزدیکی خانواده ی بزرگ ممسنی را فراهم آورند اگر در این راه قدمی برداشته شود، کار بسیار بزرگی انجام‌گرفته‌است. در فضای کنونی شهرمان(نورآباد) جهت پویایی و نشاط مردم و سربلندی صاحبان اندیشه و قلم لازم است دست به دست هم دهیم تا شهری آباد داشته‌باشیم.

محسن نگین‌تاجی
لطفاً این مسائل را به اطلاع فرماندار شهرستان رستم برسانید:
چرا برای جاده‌های شهرستان رستم بخصوص قبل از بابامیدان و جاده یقه‌سنگر با وجود تلفات انسانی به وجودآمده، هنوز فکری اندیشیده نشده‌است؟
چرا ما در رستم پمپ‌گاز نداریم و باید برای گاز یا بنزین به ممسنی و یا گچساران برویم؟
چرا علی‌رغم استقلال اداری شهرستان رستم ما باید در بسیاری موارد از اداره‌های شهرستان ممسنی تابعیت کنیم و بحث استقرار تمام اداره‌ها و مراکز دولت با روند کندی روبرو است با وجود استقلال 5 ساله شهرستان رستم؟
رستم سرزمین زرد و طلایی گندم و برنج است چرا سیلو نداریم؟
چرا انبار برنج نداریم؟
چرا میدان میوه‌و‌تره‌بار معتبر نداریم؟
چرا در بحث اقتصادی و نظارت بر بازارهای منطقه پشتکوه، کوپن، مراسخون و ... موفق عمل نمی‌شود و بازاریان این منطقه هر نرخی که خودشان دوست دارند اجرا می‌کنند؟
و چراهای دیگری را بپرسید و از توسعه نایافتگی شهرستان بنویسید!
چرا ما در شهرستان رستم علی‌رغم وجود مناطق عالی برای گردشگری و زمینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری هنوز موفق به جلب سرمایه‌گذار نشده ایم و روندی قهقرایی در صنعت و سرمایه‌گذاری را طی می‌کنیم؟
مگر چشمه‌های آب‌معدنی گجستان چه کم از سایر چشمه‌های آب معدنی اردکان و سپیدان و شیراز دارد؟
تا کی ما باید گرد و خاک پیشرفت های صنعتی یاسوج را بخوریم و تاسف داشته‌باشیم؟
آیا می‌دانید به علت توجه اساسی به وضعیت مردم و پیشرفت های صنعتی و اقتصادی در جذب بودجه و سرمایه گذار، بیشتر مردم خواهان جدایی از استان فارس و الحاق به یاسوج را دارند اما در ظاهر چیزی بیان نمی‌کنند؟
آیا مسائل بیان‌شده و بسیاری از مسائل دیگر ناشی از ضعف مدیریت در شهرستان رستم نیست و نشانگر این نیست که فرماندار رستم ضعیف عمل نموده‌است. دوست دارم ماهنامه نورباران این مطالب را به گوش فرماندار و مسئولان شهرستان رستم برساند و در گام های بعدی مشکلات دیگری را از این شهرستان بیان می کنم و امیدوارم مسئولان هدفشان خدمت به مردم باشد البته اگر هدفی وجود داشته باشد!!!

 

نورباران بازدید : 299 یکشنبه 07 خرداد 1391 زمان : 18:9 نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
همه ی کسانی که دستی در کار چاپ و انتشار دارند می دانند که بیرون آوردن یک نشریه چه مشقاتی دارد اما قدمی برداشته شده و باید سعی در ادامه ی آن به بهترین صورت ممکن را داشت و در این راه نیاز به مساعدت و همکاری همه ی اهل فن صاحبان اندیشه و قلم داریم و امیدواریم که بتوانیم مکانی برای بیان نظرات و اندیشه دوستانمان که همه ی هم شهرستانی هایمان در شهرستانهای ممسنی و رستم است باشیم و آنها نیز ما را از ارائه ی هرگونه مطلب ، نوشته ، پیشنهاد و انتقاد محروم ننمایند و نشریه ی نورباران را مکانی برای بیان آنها بدانند و ما هم سعی و تلاش خواهیم کرد که این نشریه این فرصت را به همه ی افراد با هر دیدگاه و نظری بدهد هر چند با آن مخالف باشیم . آدرس دفتر نشریه : نورآباد ممسنی – میدان معلم،خ کشاورز ، منازل سازمانی ، سمت چپ درب چهارم noorbaran99@yahoo.com noorbaran90@gmail.com پیامگیر: 30005825000019
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • وبلاگ روستای دهنو مرکزی
 • اخبار ستاد نمازجمعه ممسنی
 • مالکی- خبری-تحلیلی و اجتماعی
 • آپدیت آنلاین نود 32
 • خبر نورآباد
 • اداره راه وشهر سازی ممسنی
 • پایگاه خبری سرزمین سبز
 • شهر خبر
 • امید آل امیر
 • سایت خبری اداره ارشاد رستم
 • پایگاه اطلاع رسانی صالحین ممسنی
 • جامعه ایران
 • رجا نیوز
 • بانک وبلاگی ممسنی و رستم
 • سایت تخصصی شعر لری
 • بسیج دانش آموزی ممسنی
 • احمدرضا رنجبر
 • هیئت کاراته شهرستان ممسنی
 • تاریخ اصفهان
 • اخبار شهرستان های ممسنی و رستم
 • دهتینـــــــــــــــی
 • محسن زارعی
 • وبلاگ جوانان ممسنی و رستم
 • رستم وطن
 • مطبوعات فارس
 • دنیای تفریح و سرگرمی
 • وب سایت شهرستان رستم
 • امیرحشمت اله رحیمی بویراحمدی
 • سایت موزیک-گالری عکس
 • ممسنی وب
 • مهرزاد احمدی
 • پایگاه خبری شهرستان های ممسنی و رستم
 • امرالله یوسفی
 • مراسخون
 • خبرگزاری ندای رستم
 • پل فهلیان
 • ممسنی و رستم
 • عبدالرضا مرادی
 • مشایخ
 • فهلیان
 • پارینه برد
 • فردین علمداری
 • ناول دانلود
 • دیار ممسنی
 • چهره های موفق شهرستان ممسنی
 • پرسش و پاسخ در رستم
 • سایرت لری
 • امیر ایوب
 • سرزمین ادب و فرهنگ
 • بردنگان
 • لیدوما
 • فــــــرهـــنـــگ...تــــاریــــخ...ایران،فارس،ممسنی
 • ادیب عربی
 • به تکرار تمام با تو بودن ها
 • شکوفه های خاموشی
 • سایت ممسنی
 • به یاد اسماعیل عزیز
 • ممسنی .مورکی جاوید.بهلو.دیار خوبان
 • رستم شهر
 • دکتر مرتضی اشرافی
 • ماهور نیوز
 • محمدکریم حیدری-تهران
 • شولستان
 • ماهنامه لیدوما
 • درخید رستم
 • اخبار ممسنی
 • داریوش بادپا
 • ماهور زادگاه من
 • روستای بابامنیر
 • دیار دشمن زیاری
 • دشمن زیاری
 • سردشت
 • سایت خفرک
 • سرزمین لر
 • وبلاگ تخصصی مهندسی برق
 • غزل های علی قیصری
 • ممسنی جوان
 • احمد خاکیان
 • خبرگزاری شهرستان رستم
 • سامانه پیامک پارس لیدوما
 • روستاهای ایران-دانش بومی
 • دهیاری روستای حسین آباد
 • هیئت اباالفضل العباس ع شهرستان نورآباد ممسنی
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آرشیو
 • جمعه 01 خرداد 1394
 • سه شنبه 25 فروردين 1394
 • دوشنبه 24 فروردين 1394
 • شنبه 22 فروردين 1394
 • جمعه 21 فروردين 1394
 • پنجشنبه 20 فروردين 1394
 • چهارشنبه 19 فروردين 1394
 • سه شنبه 18 فروردين 1394
 • دوشنبه 17 فروردين 1394
 • يکشنبه 16 فروردين 1394
 • شنبه 15 فروردين 1394
 • جمعه 14 فروردين 1394
 • پنجشنبه 13 فروردين 1394
 • چهارشنبه 12 فروردين 1394
 • شنبه 23 اسفند 1393
 • دوشنبه 11 اسفند 1393
 • چهارشنبه 06 اسفند 1393
 • سه شنبه 05 اسفند 1393
 • دوشنبه 04 اسفند 1393
 • يکشنبه 03 اسفند 1393
 • شنبه 02 اسفند 1393
 • جمعه 01 اسفند 1393
 • پنجشنبه 30 بهمن 1393
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393
 • يکشنبه 12 بهمن 1393
 • شنبه 11 بهمن 1393
 • پنجشنبه 09 بهمن 1393
 • چهارشنبه 08 بهمن 1393
 • سه شنبه 07 بهمن 1393
 • دوشنبه 06 بهمن 1393
 • يکشنبه 05 بهمن 1393
 • شنبه 04 بهمن 1393
 • جمعه 03 بهمن 1393
 • پنجشنبه 02 بهمن 1393
 • چهارشنبه 01 بهمن 1393
 • دوشنبه 29 دی 1393
 • شنبه 27 دی 1393
 • جمعه 26 دی 1393
 • پنجشنبه 25 دی 1393
 • چهارشنبه 24 دی 1393
 • سه شنبه 23 دی 1393
 • دوشنبه 22 دی 1393
 • يکشنبه 21 دی 1393
 • شنبه 20 دی 1393
 • جمعه 19 دی 1393
 • پنجشنبه 18 دی 1393
 • چهارشنبه 17 دی 1393
 • دوشنبه 15 دی 1393
 • يکشنبه 14 دی 1393
 • شنبه 13 دی 1393
 • جمعه 12 دی 1393
 • چهارشنبه 10 دی 1393
 • دوشنبه 08 دی 1393
 • يکشنبه 07 دی 1393
 • شنبه 06 دی 1393
 • دوشنبه 01 دی 1393
 • دوشنبه 17 آذر 1393
 • پنجشنبه 13 آذر 1393
 • چهارشنبه 12 آذر 1393
 • سه شنبه 11 آذر 1393
 • دوشنبه 10 آذر 1393
 • يکشنبه 09 آذر 1393
 • شنبه 08 آذر 1393
 • جمعه 07 آذر 1393
 • پنجشنبه 06 آذر 1393
 • سه شنبه 20 آبان 1393
 • دوشنبه 19 آبان 1393
 • يکشنبه 18 آبان 1393
 • شنبه 17 آبان 1393
 • دوشنبه 05 آبان 1393
 • يکشنبه 04 آبان 1393
 • شنبه 03 آبان 1393
 • جمعه 02 آبان 1393
 • پنجشنبه 01 آبان 1393
 • چهارشنبه 30 مهر 1393
 • سه شنبه 29 مهر 1393
 • دوشنبه 28 مهر 1393
 • يکشنبه 27 مهر 1393
 • سه شنبه 22 مهر 1393
 • شنبه 19 مهر 1393
 • جمعه 18 مهر 1393
 • پنجشنبه 17 مهر 1393
 • چهارشنبه 16 مهر 1393
 • سه شنبه 15 مهر 1393
 • دوشنبه 14 مهر 1393
 • يکشنبه 13 مهر 1393
 • شنبه 12 مهر 1393
 • پنجشنبه 10 مهر 1393
 • دوشنبه 17 شهريور 1393
 • جمعه 14 شهريور 1393
 • پنجشنبه 13 شهريور 1393
 • چهارشنبه 12 شهريور 1393
 • سه شنبه 11 شهريور 1393
 • دوشنبه 10 شهريور 1393
 • يکشنبه 09 شهريور 1393
 • شنبه 08 شهريور 1393
 • چهارشنبه 05 شهريور 1393
 • سه شنبه 04 شهريور 1393
 • دوشنبه 03 شهريور 1393
 • يکشنبه 02 شهريور 1393
 • شنبه 01 شهريور 1393
 • پنجشنبه 23 مرداد 1393
 • پنجشنبه 16 مرداد 1393
 • سه شنبه 14 مرداد 1393
 • دوشنبه 13 مرداد 1393
 • يکشنبه 12 مرداد 1393
 • جمعه 10 مرداد 1393
 • پنجشنبه 09 مرداد 1393
 • چهارشنبه 08 مرداد 1393
 • سه شنبه 07 مرداد 1393
 • دوشنبه 06 مرداد 1393
 • چهارشنبه 25 تير 1393
 • شنبه 21 تير 1393
 • جمعه 20 تير 1393
 • پنجشنبه 19 تير 1393
 • چهارشنبه 18 تير 1393
 • سه شنبه 17 تير 1393
 • يکشنبه 15 تير 1393
 • پنجشنبه 12 تير 1393
 • سه شنبه 10 تير 1393
 • دوشنبه 09 تير 1393
 • چهارشنبه 04 تير 1393
 • سه شنبه 03 تير 1393
 • دوشنبه 02 تير 1393
 • يکشنبه 01 تير 1393
 • شنبه 31 خرداد 1393
 • جمعه 30 خرداد 1393
 • پنجشنبه 29 خرداد 1393
 • يکشنبه 25 خرداد 1393
 • شنبه 24 خرداد 1393
 • پنجشنبه 22 خرداد 1393
 • چهارشنبه 21 خرداد 1393
 • يکشنبه 11 خرداد 1393
 • شنبه 10 خرداد 1393
 • جمعه 09 خرداد 1393
 • پنجشنبه 08 خرداد 1393
 • چهارشنبه 07 خرداد 1393
 • دوشنبه 05 خرداد 1393
 • شنبه 03 خرداد 1393
 • جمعه 02 خرداد 1393
 • پنجشنبه 01 خرداد 1393
 • سه شنبه 23 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
 • شنبه 20 ارديبهشت 1393
 • جمعه 19 ارديبهشت 1393
 • پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 16 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 09 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 08 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 07 ارديبهشت 1393
 • شنبه 06 ارديبهشت 1393
 • جمعه 05 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 02 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 24 فروردين 1393
 • شنبه 23 فروردين 1393
 • جمعه 22 فروردين 1393
 • پنجشنبه 21 فروردين 1393
 • چهارشنبه 20 فروردين 1393
 • دوشنبه 18 فروردين 1393
 • يکشنبه 17 فروردين 1393
 • شنبه 16 فروردين 1393
 • چهارشنبه 06 فروردين 1393
 • دوشنبه 04 فروردين 1393
 • چهارشنبه 21 اسفند 1392
 • سه شنبه 20 اسفند 1392
 • دوشنبه 19 اسفند 1392
 • سه شنبه 13 اسفند 1392
 • دوشنبه 12 اسفند 1392
 • يکشنبه 04 اسفند 1392
 • شنبه 03 اسفند 1392
 • جمعه 02 اسفند 1392
 • پنجشنبه 01 اسفند 1392
 • چهارشنبه 30 بهمن 1392
 • دوشنبه 28 بهمن 1392
 • يکشنبه 27 بهمن 1392
 • شنبه 26 بهمن 1392
 • دوشنبه 21 بهمن 1392
 • سه شنبه 15 بهمن 1392
 • دوشنبه 14 بهمن 1392
 • يکشنبه 13 بهمن 1392
 • شنبه 12 بهمن 1392
 • جمعه 11 بهمن 1392
 • پنجشنبه 10 بهمن 1392
 • چهارشنبه 09 بهمن 1392
 • سه شنبه 08 بهمن 1392
 • يکشنبه 06 بهمن 1392
 • جمعه 04 بهمن 1392
 • سه شنبه 01 بهمن 1392
 • دوشنبه 30 دی 1392
 • يکشنبه 29 دی 1392
 • شنبه 28 دی 1392
 • جمعه 27 دی 1392
 • پنجشنبه 26 دی 1392
 • چهارشنبه 25 دی 1392
 • سه شنبه 24 دی 1392
 • دوشنبه 23 دی 1392
 • يکشنبه 22 دی 1392
 • شنبه 21 دی 1392
 • پنجشنبه 19 دی 1392
 • يکشنبه 15 دی 1392
 • شنبه 14 دی 1392
 • جمعه 13 دی 1392
 • پنجشنبه 12 دی 1392
 • چهارشنبه 11 دی 1392
 • سه شنبه 10 دی 1392
 • دوشنبه 09 دی 1392
 • يکشنبه 08 دی 1392
 • شنبه 07 دی 1392
 • چهارشنبه 04 دی 1392
 • يکشنبه 01 دی 1392
 • شنبه 30 آذر 1392
 • پنجشنبه 28 آذر 1392
 • چهارشنبه 27 آذر 1392
 • سه شنبه 26 آذر 1392
 • دوشنبه 25 آذر 1392
 • يکشنبه 24 آذر 1392
 • شنبه 23 آذر 1392
 • جمعه 22 آذر 1392
 • سه شنبه 19 آذر 1392
 • شنبه 16 آذر 1392
 • چهارشنبه 13 آذر 1392
 • سه شنبه 12 آذر 1392
 • يکشنبه 10 آذر 1392
 • يکشنبه 03 آذر 1392
 • پنجشنبه 30 آبان 1392
 • چهارشنبه 29 آبان 1392
 • سه شنبه 28 آبان 1392
 • يکشنبه 26 آبان 1392
 • جمعه 24 آبان 1392
 • دوشنبه 20 آبان 1392
 • پنجشنبه 16 آبان 1392
 • يکشنبه 12 آبان 1392
 • شنبه 11 آبان 1392
 • جمعه 10 آبان 1392
 • چهارشنبه 01 آبان 1392
 • سه شنبه 30 مهر 1392
 • دوشنبه 29 مهر 1392
 • يکشنبه 28 مهر 1392
 • شنبه 27 مهر 1392
 • جمعه 26 مهر 1392
 • چهارشنبه 24 مهر 1392
 • سه شنبه 16 مهر 1392
 • دوشنبه 15 مهر 1392
 • يکشنبه 14 مهر 1392
 • شنبه 13 مهر 1392
 • جمعه 12 مهر 1392
 • پنجشنبه 11 مهر 1392
 • چهارشنبه 10 مهر 1392
 • سه شنبه 09 مهر 1392
 • دوشنبه 08 مهر 1392
 • شنبه 06 مهر 1392
 • جمعه 22 شهريور 1392
 • پنجشنبه 21 شهريور 1392
 • سه شنبه 19 شهريور 1392
 • دوشنبه 18 شهريور 1392
 • جمعه 15 شهريور 1392
 • پنجشنبه 14 شهريور 1392
 • چهارشنبه 13 شهريور 1392
 • يکشنبه 10 شهريور 1392
 • سه شنبه 29 مرداد 1392
 • دوشنبه 28 مرداد 1392
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392
 • دوشنبه 21 مرداد 1392
 • چهارشنبه 16 مرداد 1392
 • دوشنبه 14 مرداد 1392
 • جمعه 11 مرداد 1392
 • پنجشنبه 10 مرداد 1392
 • پنجشنبه 20 تير 1392
 • دوشنبه 17 تير 1392
 • يکشنبه 16 تير 1392
 • شنبه 08 تير 1392
 • شنبه 01 تير 1392
 • پنجشنبه 30 خرداد 1392
 • شنبه 28 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 15 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 10 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 08 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 03 ارديبهشت 1392
 • شنبه 17 فروردين 1392
 • جمعه 27 بهمن 1391
 • شنبه 21 بهمن 1391
 • پنجشنبه 19 بهمن 1391
 • شنبه 14 بهمن 1391
 • چهارشنبه 04 بهمن 1391
 • جمعه 29 دی 1391
 • سه شنبه 05 دی 1391
 • سه شنبه 28 آذر 1391
 • يکشنبه 26 آذر 1391
 • دوشنبه 20 آذر 1391
 • جمعه 17 آذر 1391
 • سه شنبه 23 آبان 1391
 • جمعه 12 آبان 1391
 • چهارشنبه 19 مهر 1391
 • سه شنبه 18 مهر 1391
 • شنبه 15 مهر 1391
 • جمعه 07 مهر 1391
 • جمعه 31 شهريور 1391
 • جمعه 17 شهريور 1391
 • جمعه 20 مرداد 1391
 • پنجشنبه 19 مرداد 1391
 • يکشنبه 15 مرداد 1391
 • چهارشنبه 11 مرداد 1391
 • دوشنبه 09 مرداد 1391
 • جمعه 30 تير 1391
 • چهارشنبه 28 تير 1391
 • سه شنبه 20 تير 1391
 • سه شنبه 13 تير 1391
 • يکشنبه 07 خرداد 1391
 • جمعه 05 خرداد 1391
 • جمعه 15 ارديبهشت 1391
 • سه شنبه 12 ارديبهشت 1391
 • جمعه 01 ارديبهشت 1391
 • جمعه 25 فروردين 1391
 • پنجشنبه 17 فروردين 1391
 • سه شنبه 23 اسفند 1390
 • يکشنبه 23 بهمن 1390
 • دوشنبه 23 آبان 1390
 • دوشنبه 07 شهريور 1390
 • چهارشنبه 23 آبان 1380
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1239
 • کل نظرات : 313
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 15
 • آی پی امروز : 61
 • آی پی دیروز : 77
 • بازدید امروز : 230
 • باردید دیروز : 590
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 230
 • بازدید ماه : 7,712
 • بازدید سال : 67,275
 • بازدید کلی : 749,008