close
تبلیغات در اینترنت
خبر
loading...

نورباران ویژه ممسنی و رستم

خبر

به گزارش خبرنگار نورباران روزچهارشنبه 29/11/93 ششمین دوره انتخابات مجمع اعضای سازمان دانش آموزی استان فارس  درکانون تربیتی حضرت زینب(س)واقع درفلکه خاتون شیراز برگزارشد.
احمدرضا رنجبر نماینده دانش آموزان ممسنی در مجلس دانش آموزی فارس قبل از برگزاری انتخابات به تشریح برنامه هاواهداف آتی خود پرداخت و گفت: نماینده دانش آموزان سرفرازدیارممسنی،وازقوم باعزت لر وهدف من کسب رای وقبولی درانتخابات نیست بلکه ،این انتخابات واین مجمع دانش آموزی راتریبونی برای بیان مشکلات ودردهای دانش آموزان مستعدممسنی می دانم و اگر در این انتخابات نتوانم پیروزشوم ازتریبون های دیگرحرف خود را بیان خواهم کرد و امیددارم عزیزی که به دیداروزیرآموزش وپرورش یاریاست محترم جمهورمی رودحالا یا من باشم ویا فرددیگرمجدانه پیگیر مسائل دانش آموزان استان به ویژه دانش آموزان شریف منطقه
ممسنی باشد.
پس ازاتمام سخنرانی ها، رای گیری انجام شدکه نتایج زیر به دست آمد:نفراوّل:سیدمحمدرضوی(نماینده سپیدان) 10رای  - دبیرمجمع ونماینده فارس درمجمع کشوری دانش آموزان.
نفردوم:احمدرضارنجبر(نماینده ممسنی)  9 رای  - جانشین مجلس دانش آموزی استان فارس
 

نورباران بازدید : 527 دوشنبه 17 فروردين 1394 زمان : 23:19 نظرات ()

بر اساس گزارش سایت الف پس از مطرح شدن نام محمدرضا رحیمی در ارتباط با پرونده اختلاس از بیمه ایران، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری 12 اسفند 92 در پاسخ به سئوالی درباره صدور قرار مجرمیت یکی از مسئولان دولت سابق در پرونده‌های بیمه و ارز و وجود 25 یا 29 عنوان اتهامی برای او گفت که اصل موضوع صحیح است و قرار مجرمیت برای این فرد صادر شده است.
در روزهای اخیر با طی مراحل قانونی محمدرضا رحیمی معاون اول دولت محمود احمدی نژاد با رای شعبه 11 دیوان عالی کشور به پنج سال و 90 روز حبس و پرداخت دو میلیارد و 850 میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد. پرونده محمدرضا رحیمی بدواً در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد که هیات قضایی این شعبه او را به 15 سال حبس، پرداخت 2 میلیارد و 850 میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم کرده بودند ولی با اعتراضی که به رای شد پرونده به شعبه 11 دیوان عالی کشور رفت و این شعبه با تایید مجازات‌های رد مال و جزای نقدی، 10 سال از مجازات حبس معاون اول دولت احمدی نژاد را کاهش داد.
 

نورباران بازدید : 380 یکشنبه 03 اسفند 1393 زمان : 14:29 نظرات ()

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت: آن دسته از فرمانداران و بخشداران استان که قصد دارند در انتخابات مجلس شورای اسلامی‌حضور یابند بنا به دستور وزیر کشور باید تا اول اسفندماه امسال از مقام خود استعفا دهند. به گزارش خبرنگار نورباران به نقل از  ایرنا، احد جمالی، در نهمین گردهمایی فرمانداران استان در شیراز افزود: وزیر کشور دستور این کار را صادر کرده و نیروهای وزارت کشور که قصد دارند در انتخابات پیش رو حضور یابند باید بر اساس این دستورالعمل اقدام کنند. وی در بخش دیگری از سخنان خود، در خصوص نیروهای استخدامی سال 91 هم گفت: بر اساس قولی که دولت داده این نیروها از بهمن و اسفند امسال شروع به کار خواهند کرد. جمالی، خواستار توجه مسئولان به استفاده از ظرفیت صندوق نوآوری و شکوفایی شد و افزود: این صندوق بعد از صندوق توسعه ملی برخوردارترین صندوق است اما کمتر از ظرفیت آن استفاده می‌شود. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس اظهار کرد: دانشگاهیان، نخبگان و مخترعان می‌توانند با ارائه طرح‌ها، نوآوری‌ها و اختراعات خود از تسهیلات این صندوق استفاده کنند. وی اضافه کرد: آن دسته از طرح‌ها و برنامه‌هایی که از نوآوری و خلاقیت برخوردار باشند، پس از طرح و بررسی در کارگروهی که کارشناسان در آن حضور دارند در صورت تایید، جهت دریافت تسهیلات به این صندوق معرفی می‌شوند.
 

نورباران بازدید : 396 یکشنبه 03 اسفند 1393 زمان : 12:25 نظرات ()

سعید منصوریان دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
به گزارش امیراسکندری خبرنگار نورباران، سعید منصوریان مدیر کل بانک سپه استان چهار محال بختیاری که علاوه بر مدیریت بانکی، صاحب نظر در زمینه های اقتصادی نیز می باشد ودارای مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه است .در میان 24 نفر از مدیران کل بانک های استان چهار محال و بختیاری با کسب 15 رای به عنوان دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان منصوب شد. بنا بر این گزارش منصوریان، سابق بر این مدیر کل بانک سپه استان کهکیلویه وبویر احمد بود وخدمات چشمگیری در راستای کمک به کارآفرینی استان به صاحبان حرف ومشاغل وکارگاههای تولیدی این استان محروم ارائه نمود که در جای خود قابل تقدیر است. نورباران ضمن تبریک آرزوی موفقیت و سربلندی در همه‌ی امور به خصوص مسئولیت جدید را برای آقای منصوریان از خداوند می‌طلبد.
 

نورباران بازدید : 431 چهارشنبه 29 بهمن 1393 زمان : 7:35 نظرات ()

عصر روز چهارشنبه 10 دیماه 93 رمان "هزار و یک جشن"، اثر محمد محمودی نورآبادی در سالن جلسات ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، به بحث و بررسی گذاشته شد. این نشست که به همت محافل دانشجویی، انتشارات شهرستان ادب، بنیاد عروة الوثقی قم و انجمن اهل قلم شهرستان شاهرود برگزار شده بود، با دعوت از نویسندۀ کتاب و با حضور جمعی از هنرمندان، دانشجویان و علاقمندان به هنر فاخر داستان نویسی، اثر مورد اشاره را به بحث و بررسی گذاشتند. منتقدان اصلی این نشست، آقایان استاد عبادی دبیر انجمن قلم شاهرود و دکتر ششتمدی مهمان مدعو از شهرستان سبزوار بود که در خصوص اثر بحث‎های مفصلی داشتند. استاد عبادی با برشمردن فهرستی از ویژگی‎های داستان هزار و یک جشن این اثر را از جنبۀ فرم یک داستان کاملاً خطی و از حیث طرح، اثری با نگاهی متفاوت داستند که توانسته برشی از تاریخ دوران پهلوی و ازدواج شاه با ثریا اسفندیاری را به زبان و نثری روان در اختیار مخاطب خود قرار دهد. به گزازش خبرنگار نورباران بعد از بحث‌های مفصل استاد عبادی، دکتر ششتمدی نیز داستان هزار و یک جشن را اثری ماندگار در حوزۀ ادبیات داستانی این مرز و بوم دانستند و با ذکر این نکته که داستان خطی هزار و یک جشن در عین برخورداری از نثر و زبانی ساده، دارای لایه‎های بسیار عمیق و تفکر برانگیز می‌باشد که با کنش‌ها و تعلیق‌هایی که نویسنده با هنرمندی خود توانسته در فصل‌های مختلف ایجاد کند، خوانش آن را بسیار لذت بخش و جذاب کرده است.

نورباران بازدید : 390 پنجشنبه 09 بهمن 1393 زمان : 8:11 نظرات ()

مهندس هومان محمودی مدیرعامل مخابرات فارس در آیین افتتاح سایت bts شهر کوپن و چند پروژه‌ی مخابراتی دیگر در شهرستان رستم گفت: در مجموعه مخابرات مشکلات شهرستان ممسنی ورستم کمتر است اما نمی گویم مشکلات وجود ندارد وآن را کتمان نمی کنیم.
وی با اشاره به اینکه علی رغم اقدامات انجام شده در جاده ها نقاط کور داریم، ادامه داد: با پیگیری های انجام شده مقداری مرتفع و بقیه در برنامه است. ما حدود 4 میلیون شماره تلفن همراه در کشور داریم و حدود 2 هزارسایت برای پوشش آنها که برای پوشش کامل استان حدود 400 سایت کمبود داریم.
محمودی اظهار داشت: در بحث تلفن همراه انقلابی در کشور ایجاد شده است و کیفیت استان فارس در پوشش تلفن همراه 94 درصد است.
مدیرعامل مخابرات فارس با اشاره به طرح هم کدسازی در استان فارس بیان داشت: در بحث تلفن ثابت در استان فارس طرح هم کد سازی بدون هیچ مشکلی اجرا شد.درست است که در این طرح به خاطر پایین آمدن نرخ مکالمات به میزان هر دقیقه 30 ریال،شرکت مخابرات افت درآمد داشت اما این سیاست مخابرات است که خدمات بهتری ارائه دهد و سال گذشته حدود 38 هزار تلفن ثابت واگذاری داشتیم.
هومان محمودی گفت: دربحث اینترنت در بین استان های کشور استان فارس مقام اول را دارد و حدود 1300 کیلومتر فیبر نوری داشتیم که فیبر نوری شیراز به ممسنی نیمه کاره بود اجرا گردید.
ایشان گفت: در کل استان حدود 10 هزار کیلومتر فیبر نوری داریم و شهرستان های شامل ممسنی،کازرون،فراشبند،فیروزآباد و رستم به علت کوهستانی بودن احتیاج به سرمایه گذاری و هزینه بسیاری دارد.
محمودی با بیان اهمیت و نقش تلفن همراه در زندگی امروزی ادامه داد: پهنای باند سه گیگ برای اینترنت موبایل را ابتدا در مرکز استان با 176 سایت اجرا کردیم و امیدواریم این طرح در سایر شهرستان ها برای استفاده بهتر از موبایل،اجرا کنیم.
وی با برشمردن مشکلات شرکت مخابرات توضیح داد: گاهاً مسائل و مشکلات نقدینگی در همه مخابرات های استان کشور وجود داشته و دارد و ما معتقدیم مدیریت خوب در زمان سختی شکل می گیرد.ما مشکل نقدینگی داریم و در  روستا های ممسنی که  قطعی تلفن به علت سرقت کابل داشتند،دارای ارتباط کامل هستند و فقط مشکل چند روستا در شهرستان رستم حل نشده است که امیدواریم به زودی آنها هم دارای ارتباط تلفن ثابت شوند.

نورباران بازدید : 352 شنبه 27 دي 1393 زمان : 12:20 نظرات ()

برخی از دانشجویان پیرو خط امام و رهبری شهرستان ممسنی در اعتراض به همایش دانشگاه آزاد که با حضور محمدعلی وکیلی مدیر مسئول روزنامه ابتکار برگزار شده بود در جلوی فرمانداری تجمع کردند.
به گزارش خبرنگار  نورباران دانشجویان با تجمع خود خواستار بررسی هرچه سریعتر شورای تامین نسبت به سخنرانی‌ها و ابراز نظرهای تفرقه انگیز وکیلی شدند.
این دانشجویان با قرائت بیانیه‌ای بیان داشتند: این روزها در سایه‌ی  سهل‌انگاری مسئولین  شهرستان -که خود جای تعجب و سؤال دارد- شاهد حضور افرادی در سطح شهرستان هستیم که به بهانه 16 آذر روز دانشجو روز استکبار ستیزی، حرکات و سخنانی بازگو نمودند که نشان از تلاش برای بازسازی جریان فتنه داشت.! اگر این سوال از مسئولین شهرستان پرسیده نشود که چرا و چگونه دلسوزان نظام به راحتی اجازه‌ی سخنرانی و برگزاری همایش به چنین افراد را می‌دهند؟ حال آنکه فتنه گران و عقبه، شکست خورده ایشان می‌بایست در آرامش کامل، به تضعیف نظام بپردازند.
 

نورباران بازدید : 407 شنبه 27 دي 1393 زمان : 11:2 نظرات ()

به گزارش خبرنگار نورباران رهام پیکری در جلسه شورای اداری شهرستان ممسنی فرماندار ممسنی خطاب به مدیران گفت: در خصوص تبلیغات زود هنگام انتخاباتی گزارش‌هایی رسیده که برخی از مدیران همراه یا میزبان تعدادی از کاندیداها هستند و باید دقت کنند هنوز عرصه‌ی انتخابات نیست و در صورت مشاهده تذکراتی داده خواهدشد و مطمئناً برگزاری برنامه‌های تبلیغاتی به سود شهرستان نخواهد بود. وی در ادامه با تاکید بر ارائه گزارش عملکرد توسط مدیران در نماز جمعه گفت: تمامی مدیران برای سخنرانی پیش از خطبه ها حتما با فرمانداری هماهنگی کنند.
در این جلسه فرمانده سپاه  نیز از برگزاری یادواره شهدای شهرستان خبر داد و بیان داشت: در 7 دی ماه یادواره‌ی بزرگ شهدای شهرستان برگزار خواهد شد و از مدیران و دستگاه‌های مرتبط خواستار همکاری و تعامل هستیم. کریم عباسی از شهرداران، بخشداران و دهیاران خواستار فضاسازی خیابان‌ها در این خصوص شد.
 

نورباران بازدید : 280 شنبه 27 دي 1393 زمان : 10:52 نظرات ()

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در آیین افتتاح ساختمان کلانتری شهر کوپن شهرستان رستم بیان داشت: مردم مهمترین پشتیبان نیروی انتظامی در تامین امنیت هستند و در این زمینه نقش اساسی دارند.
به گزارش خبرنگار نورباران سردار احمد علی گودرزی، در آیین افتتاح ساختمان کلانتری شهر کوپن شهرستان رستم بیان داشت: نیروهای پرتوان جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش ، سپاه، نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) با هدایت خردمندانه رهبر معظم انقلاب توانسته اند امنیت مناسبی را در نقاط مختلف کشور ایجاد کنند.وی ادامه داد:با توجه به حمایت های مردم برای برقراری امنیت ، نیروی انتظامی وظیفه خود می داند که تکریم مردم را در اولویت امور خود قرار دهد و در این راه همه دست اندرکاران این نیرو تلاشی همه جانبه دارند.
بهروز دهقان، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رستم هم گفت: برای احداث ساختمان کلانتری شهر کوپن این شهرستان یک میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه شده است که از این میزان یک میلیارد و 100 میلیون ریال آن از محل اعتبارات استانی تامین شده است.شایان ذکر است در این سفر با تلاش بخشدار بخش سورنا و امام جمعه شهرستان رستم فرمانده نیروی انتظامی فارس قول مبلغ 75 میلیون تومان و یک دستگاه ماشین شاسی بلند برای پاسگاه چارطاق را دادند.
 

نورباران بازدید : 411 شنبه 27 دي 1393 زمان : 10:35 نظرات ()

دکتر نوذر شفیعی در مراسم افتتاح طرح‌های مخابراتی شهرستان رستم گفت: از مهندس محمودی که در حوزه‌ی مخابرات یکی از موفق‌ترین هاست،به خاطر خدمات این شرکت در استان فارس تشکر می‌کنم.
دکتر نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح طرح های مخابراتی شهرستان رستم که با حضور مهندس هومان محمودی مدیرعامل مخابرات فارس برگزار شد، اظهار داشت: آنچه در حوزه‌ی مخابرات فارس اتفاق افتاده واقعاً یک واقعه استثنایی است و برداشت من این است که اگر آقای محمودی در راس شرکت مخابرات فارس وجود نداشت، این اتفاق نمی‌افتاد.
وی در پاسخ به صحبت های استاندار فارس مبنی بر اینکه عده‌ای دریوزگی پست می‌کنند، گفت: گاهی اوقات شیطنت‌هایی علیه یک مدیر توانمند می‌شود و مسائل و ملاحظات شخصی افراد باعث ایجاد دغدغه خدمت در مدیران می‌شود. عده‌ای از این افراد، خودشان گدای پست هستند اما دیگران را به این صفت می‌کوبند. شفیعی ادامه داد: به سادگی امکان تغییر و تحول مدیران وجود ندارد و ممکن است تغییر و تحولی صورت بگیرد اما هر تغییر و تحولی هزینه هم خواهدداشت.
 

نورباران بازدید : 274 جمعه 26 دي 1393 زمان : 11:40 نظرات ()

شهردار و اعضای شورای شهر خومه زار با امام جمعه ممسنی حجت الاسلام محمد یعقوبی دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار نورباران در این جلسه کوچکعلی مرادی از اعضای شورای شهر گفت: شهر خومه زار با جمعیتی بالغ بر 8 هزار نفر بسیاری از طوایف را در خود جای داده است و روز به روز به یک رنگی و همدلی مردم افزوده می شود و فرهنگ های متفاوتی در این شهر وجود دارد و کافی است یک راهنمای خوب - همچون امام جمعه شهرستان - هدایت کننده باشد.
 وی همچنین گفت: 6 دانگ زمین های شهر خومه زار موقوفی است و در آمد زیادی اداره اوقاف از این موضوع کسب می کند اما متاسفانه مشخص نیست این در آمد در کجا هزینه می شود خود شهر یک منطقه محروم است و در اولویت قرار دارد و باید در آمدهای موقوفی در همین منطقه هزینه شود. حجت الاسلام محمد یعقوبی در پایان جلسه از شورا و شهرداری خواست به چهار مقوله نماز ، زکات، امر به معروف و نهی از منکر بپردازند و گفت: اگر مساجد شلوغ شوند و به مساله نماز پرداخته شود بسیاری از مسائل اجتماعی رفع خواهد شد و حضور پرشور مردم در مساجد فرصت مناسبی برای شورا است تا مسائل شهر را حل و فصل کنند و مطمئناً تخلفات کاهش می باید.وی با اشاره به مشکلاتی اقتصادی کشور افزود: زیاد به اعتبارات دولتی نمی توان چشم دوخت و باید با اعتماد سازی و همراه کردن مردم و خیرین به سمت سرمایه گذاری های خرد حرکت کرد.وی گفت: با ترویج زکات در شهر می تواند در آمد آن را با هماهنگی کمیته امداد صرف مسائل مرتبط شهر کرد.

نورباران بازدید : 241 جمعه 26 دي 1393 زمان : 11:35 نظرات ()

جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور حجت‌الاسلام یعقوبی امام جمعه ممسنی و دیگر اعضای آن در دفتر امام جمعه  ممسنی برگزار گردید.
امام جمعه ممسنی در این جلسه گفت: تمام مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید  به جدیت انجام گیرد و مطالبات مقام معظم رهبری در شو رای فرهنگ عمومی لحاظ و عملی شود. وی افزود : نقاط مثبت و منفی  و چالش های فرهنگی  موجود در این شهرستان  بررسی و در رفع ان نهایت همکاری انجام گیرد.
به گزارش خبرنگار نورباران در این نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی از صدا و سیمای فارس و واحد خبر که در ایام دهه محرم تصویر های  گسترده و زنده از مراسم عزاداری های شهرستان ممسنی پخش کردند، تشکر کردند.
 

نورباران بازدید : 263 جمعه 26 دي 1393 زمان : 11:29 نظرات ()

محمد گودرزی پس از 2 سال و 4 ماه مدیریت در آموزش و پرورش رستم تودیع شد تا سیداصغر حسینی مدیر جدید این نهاد معرفی شود.
به گزارش خبرنگار نورباران در این جلسه محمد گودرزی بیان داشت: 2 سال پیش وقتی قرار بود به عنوان مدیر این اداره معرفی شوم به من گفتند کار کردن در رستم سخت است و این یک شهرستان  ستاره دار است اما از زمانی که شروع به کار کردم آرامش مناسبی را در سطح اداره و شهرستان شاهد بودم.
وی ادامه داد: در آموزش و پرورش سیاسی کاری جواب نمی دهد، رستم شرایط خاص خود را دارد و باید هدف فقط کار و تلاش و خدمت برای رضای خداوند و مردم باشد. در این مدت گرایش سیاسی کسی مد نظرم نبود و به سیاسی کاری اعتقاد نداشتم و اگر بازهم در جایی مسئولیتی بپذیرم هرگز به سیاسی کاری نخواهم پرداخت.
وی در پایان گفت: به هر نحو شرایطی پیش آمد تا من خداحافظی کنم و آقای حسینی این وظیفه را برعهده بگیرد.
گفتنی است سیداصغر حسینی پیش از این سابقه مدیریت در پیام نور ممسنی را داشته است و در زمان جنگ تحمیلی به ویژه در عملیات والفجر 8 شرکت کرده است و از طلبه ها و مبلغین بوده است. وی 8 سال نیز معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان رستم بوده و فارغ التحصیل رشته الهیات از دانشگاه کرج می باشد.

نورباران بازدید : 353 جمعه 26 دي 1393 زمان : 10:20 نظرات ()

مشاور مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: سد شیو 81میلیون متر مکعب آب را پس از ساخت سالانه مهار می کند.
ابوالقاسم محمدزاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان آب هشت و سه دهم میلیون متر مکعب برای مصارف آشامیدنی و صنعت و مابقی برای آبیاری زمین های کشاوری اختصاص یافته است.
وی اظهار کرد: تامین آب14 هزار و 500 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان های گچساران و باشت از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد ، نورآباد ممسنی از توابع استان فارس و آب آشامیدنی و صنعتی شهرستان های گچساران و باشت از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.
وی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح آب کشاورزی مناطق کوپن، کناره از توابع نورآباد استان فارس، چالموره، لیراب، خان احمد، علی آباد از توابع شهرستان باشت و امامزاده جعفر از توابع شهرستان گچساران آبیاری می شود.
 

نورباران بازدید : 270 شنبه 20 دي 1393 زمان : 7:38 نظرات ()

انتظار داریم آنچه را که می بینید -و نه آنچه را که برخی در گوشتان می خوانند- تایید کنید
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس حکم حجت الاسلام محمد یعقوبی را اهداء کرد تا وی به عنوان امام جمعه ممسنی معرفی شود.
به گزارش خبرنگار نورباران پیش از خطبه ها حسین ملک مکان رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس حکم 3 ساله ایشان را اهداء کردند.
دکتر شفیعی نماینده مردم ممسنی و رستم نیز در بین‌الصلاتین ضمن خیر مقدم به امام جمعه جدید گفت: جامعه‌ی امروزی جامعه ارتباطات و شبکه هاست اما انتظار داریم آنچه را که می بینید -و نه آنچه را که برخی در گوشتان می خوانند- تایید کنید و خواستاریم نسبت به مسائل شهرستان مطالعه و تحقیق کنید.
وی افزود: مدیران اجرایی شهرستان در حیطه‌ی وظایف خود در خدمت امام جمعه شهرستان خواهند بود.
با توجه به اینکه حجت الاسلام یعقوبی پیش از این در بخش کامفیروز شهرستان مرودشت مشغول به خدمت بوده است در اولین نمازجمعه اش در ممسنی شاهد حضور مردم و مسئولین منطقه کامفیروز ، بخش کُر ، کامفیروز شمالی و ... بودیم که برای بدرقه امام جمعه سابق خود به نورآباد آمده بودند.
شایان ذکر است حجت الاسلام یعقوبی بعد از انجام مراسم استقبال مردم ممسنی و پس از زیارت و غبار روبی قبور مطهر شهدا و تجدید میثاق با آرمان شهدا و امام شهدا، در جمع شورای اداری شهرستان بیان داشت: من ممسنی را انتخاب کردم چون معتقدم ، نژاد مکرّم لر، قدر شناس و نعمت شناس هستند من در بین اقوام ترک، کرد و فارس زندگی کرده ام و خوشحالم از امروز در خدمت مردم لر زبان ممسنی هستم.
وی در توصیه به مردم و مسئولین گفت: آنچه داریم به برکت ولایت است و همه باید سرباز ولایت باشیم.

 

نورباران بازدید : 495 چهارشنبه 10 دي 1393 زمان : 20:40 نظرات ()

به مناسبت 22 دومین دوره هفته کتاب و کتاب خوانی از تازه ترین آثار نویسندگان ممسنی رونمایی شد. مهندس رهام پیکری فرمادار شهرستان ممسنی در این همایش گفت: اعتقاد دارم که زیربنای توسعه و اندیشه کتاب است و امیدوارم روزی برسد که بیشتر از سرانه ی جمعیتی ممسنی سرانه کتاب داشته باشیم.
وی ضمن پیشنهاد تبدیل بوستان روبروی کتابخانه به پارک کتاب به شهرداری، ادامه‌داد: سرانه فضای استاندار حداقل 15 متر است و پیش بینی شود که در ادارت فضای مطالعه ایجادشود.
وی ضمن تشکر از نویندگان و اهالی قلم اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم از طریق قلم شهرستان ممسنی را بهتر و بیشتر معرفی کنیم.
محمد محمودی نورآبادی از نویسندگان ممسنی ضمن بیان اینکه از کسی گلایه ای ندارم چرا که "هنر فرزند درد است و در بستر درد رشد می کند" در این همایش اظهارداشت: همواره بر غیردولتی بودن هنر اصرار دارمچرا که انتظار کمک دولت به مقوله ی هنر، انتظاری عبث است. وی ادامه داد: شام برفی از آثار حقیر تاکنون به چاپ سوم رسیده است بازخورد و دونمایی از دو تفکر کتفاوت است، تفکری به نام شیعه و مشربی ویرانگر به نام وهابیگری و تکفیری.
در ادمه نیز خدیجه شمس الدینی و کریم شاکری از نویسندگان شهرستان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
در پایان این همایش از 5 کتاب رونمایی شد از جمله آنها می توان به شب های بی آسمان ، شام برفی و هزار و یک جشن به نویسندگی محمد محمودی نورآبادی و کتاب روای کربلا به قلم خدیجه شمس الدینی و کتاب جنگ های امامقلی خان رستم بر سر املاک ممسنی و رستم با حاج معین التجار بوشهری به نویسندگی کریم شاکری اشاره کرد.
 

نورباران بازدید : 245 چهارشنبه 10 دي 1393 زمان : 18:22 نظرات ()

تعداد صفحات : 6

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
همه ی کسانی که دستی در کار چاپ و انتشار دارند می دانند که بیرون آوردن یک نشریه چه مشقاتی دارد اما قدمی برداشته شده و باید سعی در ادامه ی آن به بهترین صورت ممکن را داشت و در این راه نیاز به مساعدت و همکاری همه ی اهل فن صاحبان اندیشه و قلم داریم و امیدواریم که بتوانیم مکانی برای بیان نظرات و اندیشه دوستانمان که همه ی هم شهرستانی هایمان در شهرستانهای ممسنی و رستم است باشیم و آنها نیز ما را از ارائه ی هرگونه مطلب ، نوشته ، پیشنهاد و انتقاد محروم ننمایند و نشریه ی نورباران را مکانی برای بیان آنها بدانند و ما هم سعی و تلاش خواهیم کرد که این نشریه این فرصت را به همه ی افراد با هر دیدگاه و نظری بدهد هر چند با آن مخالف باشیم . آدرس دفتر نشریه : نورآباد ممسنی – میدان معلم،خ کشاورز ، منازل سازمانی ، سمت چپ درب چهارم noorbaran99@yahoo.com noorbaran90@gmail.com پیامگیر: 30005825000019
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • وبلاگ روستای دهنو مرکزی
 • اخبار ستاد نمازجمعه ممسنی
 • مالکی- خبری-تحلیلی و اجتماعی
 • آپدیت آنلاین نود 32
 • خبر نورآباد
 • اداره راه وشهر سازی ممسنی
 • پایگاه خبری سرزمین سبز
 • شهر خبر
 • امید آل امیر
 • سایت خبری اداره ارشاد رستم
 • پایگاه اطلاع رسانی صالحین ممسنی
 • جامعه ایران
 • رجا نیوز
 • بانک وبلاگی ممسنی و رستم
 • سایت تخصصی شعر لری
 • بسیج دانش آموزی ممسنی
 • احمدرضا رنجبر
 • هیئت کاراته شهرستان ممسنی
 • تاریخ اصفهان
 • اخبار شهرستان های ممسنی و رستم
 • دهتینـــــــــــــــی
 • محسن زارعی
 • وبلاگ جوانان ممسنی و رستم
 • رستم وطن
 • مطبوعات فارس
 • دنیای تفریح و سرگرمی
 • وب سایت شهرستان رستم
 • امیرحشمت اله رحیمی بویراحمدی
 • سایت موزیک-گالری عکس
 • ممسنی وب
 • مهرزاد احمدی
 • پایگاه خبری شهرستان های ممسنی و رستم
 • امرالله یوسفی
 • مراسخون
 • خبرگزاری ندای رستم
 • پل فهلیان
 • ممسنی و رستم
 • عبدالرضا مرادی
 • مشایخ
 • فهلیان
 • پارینه برد
 • فردین علمداری
 • ناول دانلود
 • دیار ممسنی
 • چهره های موفق شهرستان ممسنی
 • پرسش و پاسخ در رستم
 • سایرت لری
 • امیر ایوب
 • سرزمین ادب و فرهنگ
 • بردنگان
 • لیدوما
 • فــــــرهـــنـــگ...تــــاریــــخ...ایران،فارس،ممسنی
 • ادیب عربی
 • به تکرار تمام با تو بودن ها
 • شکوفه های خاموشی
 • سایت ممسنی
 • به یاد اسماعیل عزیز
 • ممسنی .مورکی جاوید.بهلو.دیار خوبان
 • رستم شهر
 • دکتر مرتضی اشرافی
 • ماهور نیوز
 • محمدکریم حیدری-تهران
 • شولستان
 • ماهنامه لیدوما
 • درخید رستم
 • اخبار ممسنی
 • داریوش بادپا
 • ماهور زادگاه من
 • روستای بابامنیر
 • دیار دشمن زیاری
 • دشمن زیاری
 • سردشت
 • سایت خفرک
 • سرزمین لر
 • وبلاگ تخصصی مهندسی برق
 • غزل های علی قیصری
 • ممسنی جوان
 • احمد خاکیان
 • خبرگزاری شهرستان رستم
 • سامانه پیامک پارس لیدوما
 • روستاهای ایران-دانش بومی
 • دهیاری روستای حسین آباد
 • هیئت اباالفضل العباس ع شهرستان نورآباد ممسنی
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آرشیو
 • جمعه 01 خرداد 1394
 • سه شنبه 25 فروردين 1394
 • دوشنبه 24 فروردين 1394
 • شنبه 22 فروردين 1394
 • جمعه 21 فروردين 1394
 • پنجشنبه 20 فروردين 1394
 • چهارشنبه 19 فروردين 1394
 • سه شنبه 18 فروردين 1394
 • دوشنبه 17 فروردين 1394
 • يکشنبه 16 فروردين 1394
 • شنبه 15 فروردين 1394
 • جمعه 14 فروردين 1394
 • پنجشنبه 13 فروردين 1394
 • چهارشنبه 12 فروردين 1394
 • شنبه 23 اسفند 1393
 • دوشنبه 11 اسفند 1393
 • چهارشنبه 06 اسفند 1393
 • سه شنبه 05 اسفند 1393
 • دوشنبه 04 اسفند 1393
 • يکشنبه 03 اسفند 1393
 • شنبه 02 اسفند 1393
 • جمعه 01 اسفند 1393
 • پنجشنبه 30 بهمن 1393
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393
 • يکشنبه 12 بهمن 1393
 • شنبه 11 بهمن 1393
 • پنجشنبه 09 بهمن 1393
 • چهارشنبه 08 بهمن 1393
 • سه شنبه 07 بهمن 1393
 • دوشنبه 06 بهمن 1393
 • يکشنبه 05 بهمن 1393
 • شنبه 04 بهمن 1393
 • جمعه 03 بهمن 1393
 • پنجشنبه 02 بهمن 1393
 • چهارشنبه 01 بهمن 1393
 • دوشنبه 29 دی 1393
 • شنبه 27 دی 1393
 • جمعه 26 دی 1393
 • پنجشنبه 25 دی 1393
 • چهارشنبه 24 دی 1393
 • سه شنبه 23 دی 1393
 • دوشنبه 22 دی 1393
 • يکشنبه 21 دی 1393
 • شنبه 20 دی 1393
 • جمعه 19 دی 1393
 • پنجشنبه 18 دی 1393
 • چهارشنبه 17 دی 1393
 • دوشنبه 15 دی 1393
 • يکشنبه 14 دی 1393
 • شنبه 13 دی 1393
 • جمعه 12 دی 1393
 • چهارشنبه 10 دی 1393
 • دوشنبه 08 دی 1393
 • يکشنبه 07 دی 1393
 • شنبه 06 دی 1393
 • دوشنبه 01 دی 1393
 • دوشنبه 17 آذر 1393
 • پنجشنبه 13 آذر 1393
 • چهارشنبه 12 آذر 1393
 • سه شنبه 11 آذر 1393
 • دوشنبه 10 آذر 1393
 • يکشنبه 09 آذر 1393
 • شنبه 08 آذر 1393
 • جمعه 07 آذر 1393
 • پنجشنبه 06 آذر 1393
 • سه شنبه 20 آبان 1393
 • دوشنبه 19 آبان 1393
 • يکشنبه 18 آبان 1393
 • شنبه 17 آبان 1393
 • دوشنبه 05 آبان 1393
 • يکشنبه 04 آبان 1393
 • شنبه 03 آبان 1393
 • جمعه 02 آبان 1393
 • پنجشنبه 01 آبان 1393
 • چهارشنبه 30 مهر 1393
 • سه شنبه 29 مهر 1393
 • دوشنبه 28 مهر 1393
 • يکشنبه 27 مهر 1393
 • سه شنبه 22 مهر 1393
 • شنبه 19 مهر 1393
 • جمعه 18 مهر 1393
 • پنجشنبه 17 مهر 1393
 • چهارشنبه 16 مهر 1393
 • سه شنبه 15 مهر 1393
 • دوشنبه 14 مهر 1393
 • يکشنبه 13 مهر 1393
 • شنبه 12 مهر 1393
 • پنجشنبه 10 مهر 1393
 • دوشنبه 17 شهريور 1393
 • جمعه 14 شهريور 1393
 • پنجشنبه 13 شهريور 1393
 • چهارشنبه 12 شهريور 1393
 • سه شنبه 11 شهريور 1393
 • دوشنبه 10 شهريور 1393
 • يکشنبه 09 شهريور 1393
 • شنبه 08 شهريور 1393
 • چهارشنبه 05 شهريور 1393
 • سه شنبه 04 شهريور 1393
 • دوشنبه 03 شهريور 1393
 • يکشنبه 02 شهريور 1393
 • شنبه 01 شهريور 1393
 • پنجشنبه 23 مرداد 1393
 • پنجشنبه 16 مرداد 1393
 • سه شنبه 14 مرداد 1393
 • دوشنبه 13 مرداد 1393
 • يکشنبه 12 مرداد 1393
 • جمعه 10 مرداد 1393
 • پنجشنبه 09 مرداد 1393
 • چهارشنبه 08 مرداد 1393
 • سه شنبه 07 مرداد 1393
 • دوشنبه 06 مرداد 1393
 • چهارشنبه 25 تير 1393
 • شنبه 21 تير 1393
 • جمعه 20 تير 1393
 • پنجشنبه 19 تير 1393
 • چهارشنبه 18 تير 1393
 • سه شنبه 17 تير 1393
 • يکشنبه 15 تير 1393
 • پنجشنبه 12 تير 1393
 • سه شنبه 10 تير 1393
 • دوشنبه 09 تير 1393
 • چهارشنبه 04 تير 1393
 • سه شنبه 03 تير 1393
 • دوشنبه 02 تير 1393
 • يکشنبه 01 تير 1393
 • شنبه 31 خرداد 1393
 • جمعه 30 خرداد 1393
 • پنجشنبه 29 خرداد 1393
 • يکشنبه 25 خرداد 1393
 • شنبه 24 خرداد 1393
 • پنجشنبه 22 خرداد 1393
 • چهارشنبه 21 خرداد 1393
 • يکشنبه 11 خرداد 1393
 • شنبه 10 خرداد 1393
 • جمعه 09 خرداد 1393
 • پنجشنبه 08 خرداد 1393
 • چهارشنبه 07 خرداد 1393
 • دوشنبه 05 خرداد 1393
 • شنبه 03 خرداد 1393
 • جمعه 02 خرداد 1393
 • پنجشنبه 01 خرداد 1393
 • سه شنبه 23 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
 • شنبه 20 ارديبهشت 1393
 • جمعه 19 ارديبهشت 1393
 • پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 17 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 16 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393
 • چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 09 ارديبهشت 1393
 • دوشنبه 08 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 07 ارديبهشت 1393
 • شنبه 06 ارديبهشت 1393
 • جمعه 05 ارديبهشت 1393
 • سه شنبه 02 ارديبهشت 1393
 • يکشنبه 24 فروردين 1393
 • شنبه 23 فروردين 1393
 • جمعه 22 فروردين 1393
 • پنجشنبه 21 فروردين 1393
 • چهارشنبه 20 فروردين 1393
 • دوشنبه 18 فروردين 1393
 • يکشنبه 17 فروردين 1393
 • شنبه 16 فروردين 1393
 • چهارشنبه 06 فروردين 1393
 • دوشنبه 04 فروردين 1393
 • چهارشنبه 21 اسفند 1392
 • سه شنبه 20 اسفند 1392
 • دوشنبه 19 اسفند 1392
 • سه شنبه 13 اسفند 1392
 • دوشنبه 12 اسفند 1392
 • يکشنبه 04 اسفند 1392
 • شنبه 03 اسفند 1392
 • جمعه 02 اسفند 1392
 • پنجشنبه 01 اسفند 1392
 • چهارشنبه 30 بهمن 1392
 • دوشنبه 28 بهمن 1392
 • يکشنبه 27 بهمن 1392
 • شنبه 26 بهمن 1392
 • دوشنبه 21 بهمن 1392
 • سه شنبه 15 بهمن 1392
 • دوشنبه 14 بهمن 1392
 • يکشنبه 13 بهمن 1392
 • شنبه 12 بهمن 1392
 • جمعه 11 بهمن 1392
 • پنجشنبه 10 بهمن 1392
 • چهارشنبه 09 بهمن 1392
 • سه شنبه 08 بهمن 1392
 • يکشنبه 06 بهمن 1392
 • جمعه 04 بهمن 1392
 • سه شنبه 01 بهمن 1392
 • دوشنبه 30 دی 1392
 • يکشنبه 29 دی 1392
 • شنبه 28 دی 1392
 • جمعه 27 دی 1392
 • پنجشنبه 26 دی 1392
 • چهارشنبه 25 دی 1392
 • سه شنبه 24 دی 1392
 • دوشنبه 23 دی 1392
 • يکشنبه 22 دی 1392
 • شنبه 21 دی 1392
 • پنجشنبه 19 دی 1392
 • يکشنبه 15 دی 1392
 • شنبه 14 دی 1392
 • جمعه 13 دی 1392
 • پنجشنبه 12 دی 1392
 • چهارشنبه 11 دی 1392
 • سه شنبه 10 دی 1392
 • دوشنبه 09 دی 1392
 • يکشنبه 08 دی 1392
 • شنبه 07 دی 1392
 • چهارشنبه 04 دی 1392
 • يکشنبه 01 دی 1392
 • شنبه 30 آذر 1392
 • پنجشنبه 28 آذر 1392
 • چهارشنبه 27 آذر 1392
 • سه شنبه 26 آذر 1392
 • دوشنبه 25 آذر 1392
 • يکشنبه 24 آذر 1392
 • شنبه 23 آذر 1392
 • جمعه 22 آذر 1392
 • سه شنبه 19 آذر 1392
 • شنبه 16 آذر 1392
 • چهارشنبه 13 آذر 1392
 • سه شنبه 12 آذر 1392
 • يکشنبه 10 آذر 1392
 • يکشنبه 03 آذر 1392
 • پنجشنبه 30 آبان 1392
 • چهارشنبه 29 آبان 1392
 • سه شنبه 28 آبان 1392
 • يکشنبه 26 آبان 1392
 • جمعه 24 آبان 1392
 • دوشنبه 20 آبان 1392
 • پنجشنبه 16 آبان 1392
 • يکشنبه 12 آبان 1392
 • شنبه 11 آبان 1392
 • جمعه 10 آبان 1392
 • چهارشنبه 01 آبان 1392
 • سه شنبه 30 مهر 1392
 • دوشنبه 29 مهر 1392
 • يکشنبه 28 مهر 1392
 • شنبه 27 مهر 1392
 • جمعه 26 مهر 1392
 • چهارشنبه 24 مهر 1392
 • سه شنبه 16 مهر 1392
 • دوشنبه 15 مهر 1392
 • يکشنبه 14 مهر 1392
 • شنبه 13 مهر 1392
 • جمعه 12 مهر 1392
 • پنجشنبه 11 مهر 1392
 • چهارشنبه 10 مهر 1392
 • سه شنبه 09 مهر 1392
 • دوشنبه 08 مهر 1392
 • شنبه 06 مهر 1392
 • جمعه 22 شهريور 1392
 • پنجشنبه 21 شهريور 1392
 • سه شنبه 19 شهريور 1392
 • دوشنبه 18 شهريور 1392
 • جمعه 15 شهريور 1392
 • پنجشنبه 14 شهريور 1392
 • چهارشنبه 13 شهريور 1392
 • يکشنبه 10 شهريور 1392
 • سه شنبه 29 مرداد 1392
 • دوشنبه 28 مرداد 1392
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392
 • دوشنبه 21 مرداد 1392
 • چهارشنبه 16 مرداد 1392
 • دوشنبه 14 مرداد 1392
 • جمعه 11 مرداد 1392
 • پنجشنبه 10 مرداد 1392
 • پنجشنبه 20 تير 1392
 • دوشنبه 17 تير 1392
 • يکشنبه 16 تير 1392
 • شنبه 08 تير 1392
 • شنبه 01 تير 1392
 • پنجشنبه 30 خرداد 1392
 • شنبه 28 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 15 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 10 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 08 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 03 ارديبهشت 1392
 • شنبه 17 فروردين 1392
 • جمعه 27 بهمن 1391
 • شنبه 21 بهمن 1391
 • پنجشنبه 19 بهمن 1391
 • شنبه 14 بهمن 1391
 • چهارشنبه 04 بهمن 1391
 • جمعه 29 دی 1391
 • سه شنبه 05 دی 1391
 • سه شنبه 28 آذر 1391
 • يکشنبه 26 آذر 1391
 • دوشنبه 20 آذر 1391
 • جمعه 17 آذر 1391
 • سه شنبه 23 آبان 1391
 • جمعه 12 آبان 1391
 • چهارشنبه 19 مهر 1391
 • سه شنبه 18 مهر 1391
 • شنبه 15 مهر 1391
 • جمعه 07 مهر 1391
 • جمعه 31 شهريور 1391
 • جمعه 17 شهريور 1391
 • جمعه 20 مرداد 1391
 • پنجشنبه 19 مرداد 1391
 • يکشنبه 15 مرداد 1391
 • چهارشنبه 11 مرداد 1391
 • دوشنبه 09 مرداد 1391
 • جمعه 30 تير 1391
 • چهارشنبه 28 تير 1391
 • سه شنبه 20 تير 1391
 • سه شنبه 13 تير 1391
 • يکشنبه 07 خرداد 1391
 • جمعه 05 خرداد 1391
 • جمعه 15 ارديبهشت 1391
 • سه شنبه 12 ارديبهشت 1391
 • جمعه 01 ارديبهشت 1391
 • جمعه 25 فروردين 1391
 • پنجشنبه 17 فروردين 1391
 • سه شنبه 23 اسفند 1390
 • يکشنبه 23 بهمن 1390
 • دوشنبه 23 آبان 1390
 • دوشنبه 07 شهريور 1390
 • چهارشنبه 23 آبان 1380
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1239
 • کل نظرات : 313
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 15
 • آی پی امروز : 35
 • آی پی دیروز : 84
 • بازدید امروز : 207
 • باردید دیروز : 416
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 9
 • بازدید هفته : 623
 • بازدید ماه : 1,272
 • بازدید سال : 1,272
 • بازدید کلی : 1,272